Zwrot do KEEN - jak zwrócić zamówienie do KEEN?

Sklep internetowy KEEN oferuje swoim klientom szeroki wybór obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Bogata oferta zachęca do dokonywania zakupów i poszukiwania idealnego dla nas obuwia. Może jednak nadarzyć się sytuacja, w której rozmiar butów okaże się nieodpowiedni. Sklep KEEN zapewnia kupującym szybki i łatwy zwrot obuwia. Nie trzeba się martwić, że obuwie ostatecznie będzie zbyt małe lub za duże czy zwyczajnie nie spełni naszych oczekiwań. Przekonaj się, że zwrot do KEEN jest naprawdę bezproblemowy!

Co można zwrócić do sklepu KEEN?

Do sklepu KEEN można zwrócić produkty nienoszone, bez uszkodzeń i z oryginalnymi metkami. Każdy klient ma 30 dni od dnia dostarczenia na możliwość odesłania niechcianego zamówienia bez konieczności podawania przyczyny. Należy pamiętać o tym, by poinformować sklep o chęci odstąpienia od umowy, wysyłając oświadczenie drogą elektroniczną lub tradycyjną. Jeżeli posiadasz konto w sklepie internetowym, wystarczy wygenerować oświadczenie, które automatycznie trafi do bazy sklepu.

Jak zapakować zwrot do KEEN?

Swój zwrot najlepiej zapakuj w oryginalne opakowanie, w którym otrzymałeś paczkę. Możesz również użyć do tego innego kartonu lub foliopaku. Pamiętaj, aby dokładnie zabezpieczyć paczkę taśmą lub stretchem. Paczkę wyślij na adres podany na stronie internetowej: MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Krakowiaków 12, 32-060 Kryspinów.

Sposoby, jak nadać zwrot do KEEN?

Zwrot do KEEN możesz nadać na kilka sposobów. Paczkę można odesłać w sposób tradycyjny Pocztą Polską, sklep KEEN udostępnia możliwość nadania zwrotu dzięki Paczkomat InPost. Jak to zrobić?

  • zaloguj się do swojego konta i znajdź zakładkę ZWROT TOWARÓW;
  • dodaj swój zwrot i zaznacz towary, które chcesz odesłać;
  • wybierz opcję: “Skorzystam z przesyłki zwrotnej oferowanej przez sklep - InPost Paczkomaty Szybkie Zwroty”;
  • wybierz rozmiar paczki;
  • adres zwrotu powinien wyświetlić się od razu;
  • kolejnym krokiem jest podanie rachunku bankowego i zatwierdzenie zwrotu.

Jak krok po kroku nadać paczkę zwrotną?

Wykonaj poniższe kroki, by szybko odesłać swój zwrot:

  1. Pierwszym krokiem jest wydrukowanie oświadczenia zwrotu i przygotowanie paczki;
  2. w środku przesyłki umieść dokument zwrotu i w widocznym miejscu zapisz kod nadania (pamiętaj, że paczka może mieć maksymalnie taki rozmiar: 41x38x64);
  3. znajdź wybrany przez ciebie Paczkomat i nadaj paczkę klikając na ekranie informację MAM KOD ZWROTU, potwierdź i zamknij drzwiczki. Gotowe!

Zwrot do KEEN - najczęściej zadawane pytania FAQ

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czego nie można zwrócić?

Czy trzeba drukować etykietę zwrotną?

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto