Zwrot do Kolory Bawełny - jak bezproblemowo zwrócić produkty?

Ze względu na bogactwo oferty dostępnej w sklepach internetowych, coraz więcej osób decyduje się na zakupy online. Taka forma zakupów jest wygodniejsza, oszczędza czas i eliminuje konieczność czekania w długich kolejkach w centrach handlowych. Strony internetowe są intuicyjne i łatwe w obsłudze, co sprawia, że są dostępne dla osób w różnym wieku. W przypadku niezadowolenia z zakupów nie ma powodu do obaw, ponieważ bezpieczna polityka zwrotów umożliwia szybką wymianę lub zwrot nieodpowiednich produktów. Zapewniamy, że proces zwrotu do Kolory Bawełny jest bezpieczny i prosty. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, aby uzyskać więcej informacji na temat procedury zwrotów.

O czym pamiętać dokonując zwrotu do Kolory Bawełny?

W przypadku chęci zwrotu nietrafionego zamówienia należy pamiętać o kilku kwestiach. DO skorzystania z prawa odstąpienia od umowy konieczne będzie wysłanie na adres e-mail oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Można skorzystać ze wzoru formularza dostępnego na stronie, ale nie jest to konieczne. Termin zwrotu wygasa po 14 dniach kalendarzowych od dostarczenia zamówienia przez kuriera. Zwracane produkty nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania, zniszczeń czy zabrudzeń. Niedopuszczalne jest oderwanie oryginalnej metki lub pranie zakupionych produktów. Rzeczy nie mogą posiadać również wyczuwalnych zapachów. 

Jak spakować przesyłkę zwrotną do Kolory Bawełny?

Przesyłkę zwrotną do Kolory Bawełny należy zapakować do oryginalnego opakowania, w którym otrzymaliśmy zamówienie, ale nie jest to obowiązkowe. Można skorzystać z innego opakowania, ważne jest dokładne zabezpieczenie przesyłki do wysyłki. Po umieszczeniu zwracanych produktów do Kolory Bawełny paczkę należy dokładnie zakleić np. szeroką taśmą lub umieścić w foliopaku. Wszystkie stare etykiety powinny zostać odklejone z pudełka. 

Czy jest możliwość wymiany rzeczy w Kolory Bawełny?

Tak, sklep Kolory Bawełny umożliwia wymianę produktów. Termin wymiany to 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktów. Nie ma konieczności podawania przyczyny wymiany. W przypadku wymiany również należy poinformować sklep o chęci dokonania takiej czynności, wysyłając oświadczenie na adres e-mail sklepu.

W jaki sposób można skontaktować się ze sklepem Kolory Bawełny?

Ze sklepem Kolory Bawełny skontaktować się można skontaktować się, używając adresu e-mail: bok@kolorybawelny.pl, poprzez formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer: 663 333 049 w dni robocze od godziny 9:00 do 14:00.

W jaki sposób nadać przesyłkę zwrotną do Kolory Bawełny?

W przypadku zwrotu produktów do Kolory Bawełny można skorzystać z usług firmy kurierskiej DPD. Poniżej w kilku krokach podpowiadamy jak odesłać niedopasowane zamówienie.

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Zwrot wydanych środków nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych. Należy pamiętać, aby nie nadawać przesyłek bezpośrednio do punktów odbioru oraz za pobraniem.

Kolory Bawełny - co oferuje?

Sklep internetowy Kolory Bawełny zajmuje się sprzedażą odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Na stronie znajdziemy także produkty unisex, które będą pasować zarówno kobietom oraz mężczyznom. Oprócz rzeczy codziennych i sportowych takich jak bluzy, koszulki czy bluzki znajdziemy bardziej eleganckie produkty. Wszystkie artykuły wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a dzięki temu zakupione ubrania starczą nam na długie lata. Naturalne materiały są bardzo ważne dla naszej skóry i komfortu noszenia latem jak i zimą. 

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto