Zwrot do Lahti Pro - jak odesłać paczkę do Lahti Pro?

Sklep Lahti Pro w swojej ofercie posiada m.in. odzież BHP. Osoby poszukujące ubrań i butów roboczych, rękawic, ochrony głowy znajdą tam wszystko, czego potrzebują. Szeroki wybór zachęca do składania zamówień w atrakcyjnych cenach. Niestety mogą zdarzyć się sytuacje, w których nie do końca zamówione rzeczy spełnią nasze oczekiwania i konieczne będzie odesłanie całości zamówienia. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi zwrot do Lahti Pro, który jest szybki i bezproblemowy. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się jakie to proste!

Jak zapakować zwrot do Lahti Pro?

Zwrot do Lahti Pro należy zapakować w oryginalne opakowanie, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Zawracane produkty muszą być w stanie idealnym, bez żadnych uszkodzeń i zniszczeń. Konieczne, by produkty posiadały wszystkie metki i ewentualne zabezpieczenia. Opakowanie musi dotrzeć na wskazany adres bez usterek. W innym przypadku sklep może odrzucić chęć przyjęcia zwrotu

Co musisz wiedzieć, aby dokonać zwrotu zamówienia?

W ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia każdy klient może odesłać swoją paczkę. Przed spakowaniem zwrotu należy poinformować sklep o potrzebie skorzystania z odstąpienia od umowy. Oświadczenie można pobrać na stronie internetowej sklepu w zakładce ZWROTY i wysłać na adres e-mail.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu Lahti Pro można zwrócić produkty kompletne wraz z oryginalnymi metkami bez uszkodzeń i plam. Odbierając paczkę od kuriera należy sprawdzić, czy nie doznała ona uszkodzeń mechanicznych i zawiera wszystkie zamawiane produkty. 

Jak nadać paczkę do Lahti Pro?

Paczkę do Lahti Pro nadasz na kilka sposobów. Możesz wykorzystać do tego sposób tradycyjny w postaci skorzystania z usług Poczty Polskiej lub użyć platformy do dokonywania zwrotów Wygodne Zwroty. Strona ta w swojej bazie posiada ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym Lahti Pro i oferuje szeroki wybór w firmach kurierskich. Z pewnością znajdziesz tam dogodna dla ciebie formę odesłania paczki.

Jak krok po kroku nadać paczkę ze zwrotem?

Nadaj swoją paczkę krok po krok po korku korzystając z poniższej instrukcji:

  1. wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy i wyślij na adres e-mail sklepu;
  2. zwrot spakuj konieczne w oryginalne opakowanie, sprawdź, czy rzeczy posiadają wszystkie oryginalne metki i nie noszą śladów użytkowania;
  3. zaadresuj paczkę na wskazany adres: PROFIX sp. z o.o. Dział Reklamacji ul. Dobra 3 05-152 Łomna-Las;
  4. wybierz odpowiednią dla ciebie formę zwrotu i odeślij paczkę.

Zwrot kosztów nastąpi w takiej samej formie, w jakiej dokonano płatności za zamówienie.

Zwrot do Lahti Pro - jakie są najczęściej zadawane pytania?

Ile jest dni na zwrot zamówienia?

Jaki jest adres zwrotu?

Czego nie można zwrócić?

Czy trzeba wydrukować etykietę zwrotną?

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto