Zwrot do Lidl - jak szybko nadać paczkę ze zwrotem?

Nadawanie paczek zwrotnych jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. Wolimy zakupy online, ceniąc sobie wygodę i oszczędność czasu. Sklepy internetowe oferują nam bogaty wybór produktów, co pozwala zaspokoić nie tylko nasze potrzeby, ale także oczekiwania naszych bliskich. Jeśli niestety zakupione przedmioty nie spełnią naszych oczekiwań lub prezent okaże się nieodpowiedni, każdy ma możliwość ich zwrotu. W artykule znajdziesz szczegółowe informacje na temat procedury zwrotu, abyś mógł bez trudu zwrócić przesyłkę. Przeczytaj nasz artykuł i dokonaj zwrotu do Lidla szybko i wygodnie.

Jakie produkty oferuje Lidl w sklepie internetowym?

Sieć sklepów Lidl jest dokładnie znana każdemu. W sklepie internetowym jesteśmy w stanie zakupić wiele przedmiotów codziennego użytku, takich jak rzeczy do kuchni czy domu (akcesoria kuchenne, małe AGD, naczynia i sztućce, duże AGD), do ogrodu lub wystroju balkonu (meble ogrodowe, oświetlenie i dekoracje ogrodowe, place zabaw, domki i baseny). Oprócz tego zaopatrzymy się w akcesoria dla dzieci (zabawki, ubrania, przybory szkolne itp.) oraz pielęgnacji najmłodszych (pieluchy i pantsy Lupilu). Znajdzie się coś także dla osób ceniących sobie zdrowy styl życia. W zakładce Sport i wypoczynek umieszczone są produkty dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wysoka jakość i przystępna cena towarów przyciąga nowych klientów, którzy zostają ze sklepem Lidl na dłużej, ciesząc się różnorodnością produktów.

Jakich produktów nie można zwrócić?

Do sklepu internetowego Lidl nie można zwrócić produktów posiadających ślady użytkowania. Wszystkie odsyłane rzeczy muszą być w stanie niezmienionym. Konieczne, aby posiadały wszystkie oryginalne metki wraz z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami. Jakiekolwiek zmiany świadczące o nieprawidłowym użytkowaniu rzeczy mogą spowodować odrzucenie zwrotu przez obsługę sklepu.

Jaki jest czas zwrotu zamówienia?

Klienci sklepu internetowego Lidl mają szansę na jego zwrot w określonym czasie. Niedopasowane do oczekiwań klienta produkty można zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia.

Jak nadać paczkę ze zwrotem do Lidl?

Jeżeli postanowiłeś zwrócić zamówienie, wykonaj poniższe kroki:

  • Zaloguj się do swojego konta i przejdź do zakładki “Moje konto”;
  • Kliknij zakładkę “Zamówienia”, wyszukaj odpowiednie zamówienie, a następnie naciśnij “Zwrot produktów”;
  • W następnym kroku wybierz produkty, które chcesz zwrócić i naciśnij “Dodaj do listy zwrotów”. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie operacji poprzez kliknięcie “Zgłoszenie zwrotu”;
  • Na podany adres e-mail otrzymasz etykietę zwrotną, którą musisz umieścić na swojej paczce zwrotnej. Wygenerowana etykieta jest ważna 30 dni.

Jaki jest adres zwrotu?

Adres, na który należy kierować przesyłkę ze zwrotem do Rhenus Logisics S.A., ul. Batorego 6, 05-870 Pass/ k. Błonia

Jak spakować zamówienie ze zwrotem do Lidl?

Przygotuj przedmioty, które chcesz zwrócić, upewniając się, że są kompletnie i nieuszkodzone. Możesz użyć oryginalnego opakowania lub kartonowego pudełka, papierowej torby lub foliopaku do zwrotu. Istotne jest, aby produkty były solidnie zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Zaleca się dokładne zabezpieczenie taśmą klejącą lub owinięcie stretch, aby zapewnić bezpieczeństwo przesyłki. Dodatkowo delikatne rzeczy możesz zawinąć w folię bąbelkową.

Jakie są możliwe formy płatności?

W sklepie internetowym Lidl klienci mogą zapłacić za swoje zamówienie następującymi formami:

  • przy użyciu karty płatniczej ;
  • przelewem
  • za pomocą BLIK,
  • przy użyciu Google Pay;
  • przy użyciu Apple Pay.

Kontakt do Biura Obsługi Klienta

W razie ewentualnych pytań dotyczących zamówienia, asortymentu czy zwrotu sklep Lidl udostępnia odrębną platformę do komunikacji z klientem. Portal Obsługi Klienta to strona dla osób, które poszukują odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. 

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto