Zwrot do Marelle - jak odesłać zamówienie do Marelle?

Przeglądanie stron internetowych stało się powszechne, a zamawianie produktów online jest szybkie i wygodne. Dzięki temu, że możemy to robić bez wychodzenia z domu, możemy znaleźć wszystko, czego potrzebujemy – od ubrań i jedzenia po elektronikę, meble i różnorodne akcesoria. Jeśli zdarzy się sytuacja, że zakupione towary nie spełniają naszych oczekiwań, istnieje możliwość ich zwrotu, przy czym należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym artykułem, w którym zawarliśmy wszystkie szczegóły niezbędne do złożenia poprawnego zwrotu do Marelle.

Marelle - sklep z klasycznymi krojami 

Butik internetowy Marelle to sklep dla kobiet kochających elegancję. Marka stawia na klasyczne i wyjątkowe kroje. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnych materiałów, które idealnie dopasowują się do ciała i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza zarówno w lecie jak i zimie. Materiały w Marelle to przede wszystkim wełna, kaszmir, angora czy bawełna. Na stronie znajdziemy bluzki, swetry, sukienki, spódnice i spodnie, kurtki, a także różnorodne dodatki, które wzbogacą całą stylizację. Marelle daje szanse w zbudowaniu własnej szafy kapsułowej, dzięki której będziemy posiadać wystarczającą liczbę ubrań, z których stworzymy ponadczasowe stylizacje na różnorodne okazje.

Jaki jest adres zwrotu zamówienia do Marelle?

W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia odeślij nietrafione produkty na adres:

MARELLE ZWROTY

ul. Dąbrowskiego 28A

05-555 Tarczyn

Jak nadać zwrot do Marelle?

Zwrot do Marelle można wykonać za pomocą usług dowolnej firmy kurierskiej. Należy pamiętać, że najlepiej wybrać rejestrowaną formę zwrotu, by uniknąć możliwego zagubienia paczki. Dzięki takiej opcji mamy kontrolę nad przesyłką. Poniżej przedstawiamy dwa sposoby zwrotu zamówienia.

Platforma Wygodne Zwroty zapewnia szybki zwrot zamówienia i dowolnośc w yborze firmy kurierskiej:

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Marelle. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 
  • Oczekuj na zwrot środków, które powinny zostać zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni.

Możesz również skorzystać bezpośrednio z firmy kurierskiej DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Czy można dokonać wymiany w Marelle?

Wymiana produktów w Marelle polega na dokonaniu klasycznego zwrotu i zamówienia odpowiednich produktów ponownie.

Jak poinformować sklep o chęci reklamacji?

Jeżeli chcesz dokonać reklamacji produktu.produktów, to wyślij wiadomość z dokładnym opisem wady razem ze zdjęciami potwierdzającymi opis na adres e-mail: kontakt@marelle.pl. Sklep niezwłocznie po otrzymaniu takiej wiadomości skontaktuje się z tobą i podejmie dalsze kroki postępowania reklamacyjnego.

Co musi zawierać zamówienie zwrotne?

Zwracane zamówienie najlepiej wysłać w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli nie posiadasz już takiego pudełka, spakuj rzeczy do innego równie trwałego. W środku paczki musi znaleźć się czytelnie wypełniony formularz odstąpienia od umowy dostępny na stronie Marelle oraz dokument potwierdzający zakup na stronie sklepu.

Jakie produkty można odesłać? 

W przypadku zwrotu do Marelle można zwrócić wyłącznie produkty bez żadnych śladów użytkowania. Rzeczy nie mogą być zabrudzone, uszkodzone lub w jakikolwiek sposób wadliwe. Konieczne jest to, aby przy każdym ubraniu w odpowiednim miejscu była przypięta oryginalna metka, potwierdzająca nowość rzeczy.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto