Zwrot do Metal Route - jak nadać zwrot do Metal Route?

Sklep internetowy Metal Route w swoim asortymencie posiada szeroką ofertę ubrań i gadżetów rockowych, ubrań czy akcesoriów motocyklowych. Kolejną dogodnością jest bezproblemowy zwrot towaru. Sklep Metal Route daje możliwość odstąpienia od umowy każdemu klientowi bez konieczności podawania przyczyny. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się najważniejszych informacji dotyczących zwrotów towarów.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu Metal Route można zwrócić produkty kompletne bez śladów użytkowania. Rzeczy muszą być w stanie idealnym, bez uszkodzeń i innych zniszczeń. Konieczne jest także, by posiadały oryginalne metki i zabezpieczenia. Nieprzestrzeganie tych wytycznych sprawi odrzucenie zwrotu i brak możliwości na odzyskanie pieniędzy.

Jakie są sposoby nadania zwrotu do Metal Route?

Zwrot do Metal Route można nadać w sposób tradycyjny za pomocą paczki pocztowej. Możesz także skorzystać z platformy Wygodne Zwroty, dzięki której szybko, a przede wszystkim bezpiecznie odeślesz swoje zamówienie. Wygodne Zwroty w swojej bazie posiadają już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym sklep Metal Route. To ty decydujesz kiedy i gdzie nadasz swoją paczkę. Ta elastyczność w wyborze jest bardzo dogodna dla klientów, a rejestracja samego zwrotu zajmie ci zaledwie kilka minut. Skorzystaj z tej opcji zwrotu, by przekonać się, jakie to proste.

Co musisz wiedzieć, zwracając zamówienie?

Zamówione produkty zwracane są na koszt klienta, który ma 30 dni na odesłanie niechcianego zamówienia bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo do zwrotu całkowicie wygaśnie po 30 dniach od otrzymania paczki. Towar należy odesłać na adres sklepu: metalRoute Feliksów, ul. Apteczna 9B 05-083 Zaborów.

Jak zapakować zwrot?

Zwrot do Metal Route zapakuj w oryginalne opakowanie. Możesz do tego użyć także kartonowego pudełka, ale pamiętaj, by było ono odpowiednie. Jeżeli go dokładnie nie zabezpieczysz i w konsekwencji dozna zniszczeń podczas transportu, sklep może odrzucić przyjęcie zwrotu. Pamiętaj, by spakować rzeczy kompletne i wypełnić formularz zwrotu dostępny do pobrania na stronie sklepu. Sklep nie przyjmuje paczek wysyłanych za probraniem.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto