Zwrot do Miki Kids - jak odesłać zwrot do Miki Kids?

Coraz częściej decydujemy się na zakupy online, ponieważ dostępny asortyment w sieci zazwyczaj jest znacznie większy niż ten w sklepach stacjonarnych. Zakupy na odległość oferują wiele korzyści, ale niestety mogą pojawić się drobne problemy, szczególnie jeśli chodzi o brak możliwości przymierzenia ubrań, butów czy akcesoriów. W takich sytuacjach konieczne może być odesłanie zamówienia. W niniejszym artykule omówimy możliwość zwrotu lub reklamacji oraz ważne kwestie związane z procesem zwrotu. Zazwyczaj nie jest wymagane podawanie przyczyny zwrotu, co stanowi dodatkową zaletę zakupów online. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem, który pokaże, że odesłanie zamówienia nie jest niczym skomplikowanym.

Miki Kids - sklep z ubrankami dla dzieci

Miki Kids oferuje najmłodszym klientom stylowe ubranka na każdą okazję. Chłopcy i dziewczynki zajdą dla siebie najmodniejsze kroje i wzory w okazyjnych cenach. Klienci chcący zaoszczędzić mogą wybrać zakładkę Wyprzedaż, w której znajdą prawdziwe perełki. Ubrania i akcesoria wykonane są z dobrych jakościowo materiałów tak, by najmłodsi czuli się wygodnie podczas ich noszenia. Różnorodne kolory, nadruki i fasony przypadną do gustu każdemu. W sklepie znajdziemy bardzo bogaty asortyment m.in. bluzki, koszule, kurtki, sukienki, spódniczki, dresy i komplety, swetry, tuniki czy stroje kąpielowe. Wszytko można uzupełnić akcesoriami takimi jak czapki, opaski lub muszki czy krawaty, Produkty wykonane są z największą starannością, by klient miał satysfakcję z dokonanych zakupów. Sprawdź i przekonaj się sam, że wybór jest naprawdę duży!

Jaki jest adres zwrotu do Miki Kids?

Zwrot do Miki Kids należy kierować na adres: 

FHU Edyta Urbicka, 

ul. Klenczona 1, 

78-200 Białgorad.

Ile jest dni na zwrot zamówienia do Miki Kids?

Klienci sklepu Miki Kids swoje zamówienie mogą odesłać w ciągu 14 dni kalendarzowych. O zwrocie należy poinformować sklep, składając oświadczenie odstąpienia od umowy na adres e-mail sklepu: shop@mikikids.pl. Należy przestrzegać terminu zwrotu, ponieważ po jego przegapieniu nie będzie możliwości odesłania artykułów.

O czym pamiętać dokonując zwrotu do Miki Kids?

Produkty zwracane do Miki Kids muszą być w pełni kompletne. Artykuły nie mogą posiadać śladów użytkowania, zabrudzeń zniszczeń. Konieczne jest, aby miały przypięte wszystkie oryginalne metki wraz z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami, jeżeli takie były przy danym produkcie.

Czy jest możliwa reklamacja w sklepie Miki Kids?

W przypadku, gdy produkt okaże się być wadliwym klient ma prawo do jego reklamacji na podstawie rękojmi. Reklamację należy zgłosić na adres e-mail sklepu: shop@mikikids.pl, a towar odesłać na adres sklepu. W związku z reklamacją można żądać wymiany produktu na nowy, usuniecie wady lub złożyć oświadczenie o obniżenie ceny, lub całkowity zwrot kosztów artykułu. Sklep ustosunkuje się do wysłanej prośby w ciągu 14 dni kalendarzowych.

Jak nadać przesyłkę zwrotną do Miki Kids krok po kroku?

W przypadku, gdy zdecydowałeś się odesłać swój zwrot, musisz wybrać odpowiednią dla siebie formę wysyłki. Nie jest to nic trudnego. Podpowiemy ci jaką formę możesz wybrać. Skorzystaj z usług firmy DPD lub Paczkomat InPost, dzięki którym wygodnie i szybko odeślesz nietrafione zamówienie do Miki Kids. Sprawdź poniższą instrukcję i przekonaj się sam!

Zwrot za pomocą DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto