Zwrot do Military, czyli szybkie i bezpieczne zwracanie paczki

Składanie zamówień online towarzyszy nam praktycznie każdego dnia. Dzięki tej formie zakupów oszczędzamy czas i często również pieniądze. Niestety, zdarzają się sytuacje, gdy koniecznością staje się zwrócenie paczki z zamówieniem. Czasami może być trudno na odległość dopasować odpowiedni rozmiar butów czy odzieży, a także zdarza się, że produkty wyglądają inaczej, niż się tego spodziewaliśmy. Proces zwrotu do Military jest równie szybki, jak składanie zamówienia. Przekonaj się, jakie to proste i zajrzyj do naszego poradnika!

Jakie produkty oferuje sklep Military?

Sklep internetowy Military oferuje klientom bardzo różnorodne produkty. Znajdziemy tam różnego typu odzież (spodnie, kurtki, polary, odzież termoaktywną czy bluzy i wiele innych), obuwie, rękawice, akcesoria takie jak okulary czy plecaki, a także latarki i przybory turystyczne.

Jak spakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem zapakuj do solidnego kartonowego pudełka. Do jego wnętrza włóż kompletne produkty, które zamierzasz zwrócić. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy produkty mają wszystkie oryginalne metki wraz z zabezpieczeniami, a także nie noszą żadnych uszkodzeń. Zaklej paczkę szeroką taśmą lub umieść w foliopaku, co dokładnie zabezpieczy przesyłkę podczas transportu.

Co trzeba wiedzieć, chcąc dokonać zwrotu produktów?

  • Każdy klient ma 30 dni na zwrot zamówienia do Military. Ważną informacją jest to, że członkowie Klubu Stałego Klienta mają dostęp do bezterminowych zwrotów produktów. Wystarczy założyć konto w sklepie, przez które będą dokonywane kolejne zamówienia;
  • Zwrotowi podlegają wszystkie produkty nieposiadające śladów użytkowania wraz ze wszystkimi niezbędnymi metkami;
  • Zwrot do Military jest w pełni darmowy jeżeli odbywa się na terenie Polski, a nadawana paczka nie przekracza 30 kg.

Jak nadać paczkę zwrotną?

Paczkę zwrotną nadasz z poziomu sklepu internetowego Military.

  1. Wejdź na stronę sklepu i kliknij zakładkę na dole strony Darmowe i szybkie zwroty, a następnie kliknij w Strefa zwrotów i reklamacji i jeżeli posiadasz konto, zaloguj się lub podaj numer zamówienia;
  2. Kolejnym krokiem jest odnalezienie w historii zakupów swojego zamówienia i kliknięcia przycisku Zwróć;
  3. Wybierz produkt lub produkty, które zamierzasz zwrócić;
  4. Ustal sposób zwrotu - Paczkomat InPost, DHL, zwrot w salonie sklepu lub wysyłka na własny koszt;
  5. Ostatnim krokiem jest wybór formy zwroty pieniędzy. Po wysłaniu paczki oczekuj na akceptację zwrotu i wypływ gotówki na konto, które powinno odbyć się w ciągu 14 dni.

Pamiętaj, że zwroty do Military za pomocą Paczkomat InPost i DHL są całkowicie darmowe!

Dane kontaktowe do sklepu Military

Jeżeli potrzebujesz skontaktować się ze sklepem Military możesz skorzystać z podanego adresu mailowego kontakt@military.pl.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto