Zwrot do Mindstate - jak zwrócić zamówienie do Mindstate?

W poszukiwaniu unikalnych produktów lub ze względu na niepewność co do dostępności towarów w sklepach stacjonarnych coraz częściej wybieramy zakupy online. W zaledwie kilka minut możemy znaleźć interesujące nas produkty i natychmiast je zamówić. Dzięki profesjonalnym firmom kurierskim często mamy możliwość ustalenia terminu dostawy paczki. Podobnie jest z procesem zwrotu, ponieważ to my sami decydujemy, kiedy i gdzie oddamy nasz zwrot. W niniejszym artykule omówimy podstawowe kwestie dotyczące zwrotu niepasujących zamówień oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości z tym związane. Zapoznaj się z naszym tekstem, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo nadać zwrot do Mindstate.

Jaki jest adres zwrotu do Mindstate?

Zwrot nietrafionych produktów należy nadać na adres: Mindstate, ul. Klubowa 22, 02-847 Warszawa.

Jakie produkty podlegają zwrotowi?

Zwrócić można produkty posiadające wszystkie oryginalne metki wraz z odpowiednimi zabezpieczeniami. Rzeczy nie mogą być uszkodzone i nosić śladów nieprawidłowego użytkowania. Podczas przymierzania należy zachować pełną ostrożność, by nie naruszyć przyczepionych elementów do odzieży. Ubrania nie mogą być prane i posiadać wyczuwalnych zapachów perfum.

Jakie produkty znajdziemy w Mindstate?

Sklep internetowy Mindstate specjalizuje się w sprzedaży wygodnej odzieży codziennej. Na stronie marki znajdziemy bluzy, koszulki oraz spodnie dresowe. Dobre materiały oraz wygodne kroje sprawiają, że noszenie tych ubrań na co dzień jest prawdziwą przyjemnością. Marka stara się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Cechą charakterystyczną Mindstate jest produkowanie fasonów unisex, które są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Jak krok po kroku nadać przesyłkę zwrotną?

Paczkę z nietrafionym zamówieniem nadasz w kilku krokach za pomocą firmy kurierskiej DPD:

  1. Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 
  2. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  3. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  4. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  5. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Zwrotu możesz dokonać także w tradycyjny sposób, korzystając z Poczty Polskiej. Wystarczy, że zapakujesz zwracane rzeczy, zaadresujesz i zaniesiesz do wybranego punktu pocztowego. Pamiętaj, tylko aby nadać przesyłkę rejestrowaną formą, która zabezpieczy ją przed ewentualnym zaginięciem i da ci potwierdzenie jej dostarczenia.

Ile jest dni na zwrot zamówienia?

Każdy klient na zwrot zamówienia do sklepu internetowego Mindstate ma 14 dni kalendarzowych. Nie ma konieczności podawania zwrotu swojego zamówienia. Aby zachować termin, wystarczy wysłać oświadczenie przed jego wygaśnięciem.

Jak poprawnie spakować zamówienie zwrotne do Mindstate?

Przygotowaną przesyłkę zwrotną można umieścić w oryginalnym opakowaniu, tj. w tym, które zostało użyte podczas otrzymywania przesyłki. W przypadku korzystania z oryginalnego opakowania konieczne jest usunięcie starych etykiet. Alternatywnie można wykorzystać inne kartonowe pudełko, foliopak lub torbę papierową do zwrotu. Na zakończenie należy starannie zabezpieczyć paczkę, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń w trakcie transportu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto