Zwrot do MMANIAK - jak to zrobić?

Zakupiłeś jakiś produkt w sklepie MMANIAK, który nie spełnił Twoich oczekiwań? Pamiętaj, że zawsze możesz go zwrócić. Wykonaj zwrot do MMANIAK. Jest na to kilka sposobów, ale jeden z nich jest szczególnie prosty do realizacji. Dokonaj zwrotu już teraz poprzez platformę wygodnezwroty.pl.

Jakie produkty można zwrócić do tego sklepu?

Przed zgłoszeniem reklamacji należy ocenić stan produktu i upewnić się, że wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub pielęgnacji. Trzeba pamiętać, że aby otrzymać pełną zapłaconą kwotę, produkt musi być nieużywany, nienoszący żadnych śladów użytkowania, nie może być wyprany, zniszczony, itp. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, tak więc sklep mmaniak.pl zastrzega sobie możliwość obniżenia wartości kwoty zwracanej Klientowi, jeśli zwracany towar dotrze w stanie wskazującym na jego używanie i uniemożliwiającym dalszą sprzedaż po pierwotnej cenie. W celu maksymalnego uproszczenia i przyspieszenia procesu, sklep nie realizuje bezpośrednich wymian. Aby wymienić produkt należy najpierw zwrócić jeden, za który sklep zwróci pieniądze i w międzyczasie należy dokonać kolejnego zakupu, który sklep zrealizuje jako osobny zakup. 

Aby maksymalnie usprawnić proces reklamacji/zwrotu należy dołączyć do zwracanej paczki oryginał/kopię paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowane potwierdzenie złożenia zamówienia.

wygodnezwroty do MMAniak

Jak nadać zwrot do MMANIAK?

Istnieją trzy sposoby nadania zwrotu do sklepu MMANIAK. Ostatni z nich jest najkorzystniejszy, najwygodniejszy i najbardziej przyjazny w obsłudze. Polecamy się z nim zapoznać:

 • odeślij produkt(y) do sklepu za pośrednictwem wybranym przez siebie sposobem lub za pośrednictwem dowolnego przewoźnika na swój koszt.
 • wykorzystaj platformę szybkiezwroty.pl od Inpost. 

Jak nadać MMANIAK zwroty krok po kroku?

Oto instrukcja nadania krok po kroku zwrotu za pomocą platformy wygodnezwroty.pl:

 1. Określ, czy chcesz nadać zwrot bez etykiety, czy samodzielnie wydrukujesz etykietę.
 2. Wybierz firmę kurierską, która dostarczy zwracany produkt do nadawcy. Możesz wybrać zwrot za pośrednictwem urządzenia InPost Paczkomat 24/7® nadać w punkcie DHL, na przykład w automacie wysyłkowym firmy DHL, w Żabce, w inmedio lub 1minute. Jeśli wybierzesz opcję z InPost Paczkomat®, pamiętaj, że przesyłka musi być zgodna z parametrami automatu Paczkomat®.
 3. Wpisz swoje dane. Dla wygody możesz również zalogować się przez Google lub kontynuować przez Facebook. Te portale mogą udostępnić Twoje dane, dzięki czemu nie będziesz robić tego samodzielnie.
 4. Opcjonalnie wpisz numer zamówienia.
 5. Upewnij się, że sklep mmaniak.pl nie wymaga dołączenia formularza zwrotu lub wcześniejszego zgłoszenia odstąpienia od umowy. W tym celu wejdź na mmaniak.pl, by się tego dowiedzieć.
 6. Zaakceptuj potrzebne zgody.
 7. Dokonaj płatności za przesyłkę.
 8. Spakuj przesyłkę. Zwracany produkt najlepiej odeślij w opakowaniu, w którym został do Ciebie dostarczony. Jeśli nie masz takiej możliwości, dobrze zabezpiecz zwracany produkt, tak, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie.
 9. Jeśli posługujesz się opakowaniem, w którym otrzymałeś zamówienie, upewnij się, że nie ma na nim etykiety nadawczej! Etykietę możesz zerwać, całkowicie zamazać lub zakleić nową etykietą. Zagwarantuje to prawidłowe doręczenie Twojej przesyłki.
 10. Przyklej etykietę wysyłkową, jeśli ją wydrukowałeś lub dla bezpieczeństwa napisz w sposób czytelny wygenerowany numer zwrotu, jeśli wybrałeś opcję zwrotu bez etykiety.
 11. Nadaj przesyłkę w urządzeniu InPost Paczkomat lub za pośrednictwem firmy przewozowej DHL.
 12. Ciesz się spokojem, wynikającym ze zwróconego produktu za pomocą Wygodnych Zwrotów!

Gdzie nadać zwrot MMANIAK?

Możesz wybrać zwrot za pośrednictwem urządzenia InPost Paczkomat 24/7® nadać w punkcie DHL, na przykład w automacie wysyłkowym firmy DHL, w Żabce, w inmedio lub 1minute. Możesz także wykonać MMANIAK zwroty bezpośrednio na podany adres:

Jak zapakować przesyłkę?

Zwracany produkt najlepiej odeślij w opakowaniu, w którym został do Ciebie dostarczony. Jeśli nie masz takiej możliwości, dobrze zabezpiecz zwracany produkt, tak, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Jeśli posługujesz się opakowaniem, w którym otrzymałeś zamówienie, upewnij się, że nie ma na nim etykiety nadawczej! Etykietę możesz zerwać, całkowicie zamazać lub zakleić nową etykietą. Gwarantuje to prawidłowe doręczenie Twojej przesyłki. Przyklej etykietę wysyłkową, jeśli ją wydrukowałeś lub dla bezpieczeństwa napisz w sposób czytelny wygenerowany numer zwrotu, jeśli wybrałeś opcję zwrotu bez etykiety.

FAQ zwrot do MMANIAK

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Po jakim czasie otrzymasz zwrot środków na konto?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto