Zwrot do Molly - jak to zrobić krok po kroku?

Dokonywanie zwrotów przez internet ma wiele zalet. Jest szczególnie wygodne dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu. Zwrotu możesz dokonać o dowolnej porze dnia i z dogodnego dla ciebie miejsca. Pokażemy ci jak sprawnie wykonać zwrot do Molly i cieszyć się zaoszczędzonym czasem.

Jakie warunki trzeba spełnić, by dokonać zwrotu?

Dokonywanie zwrotów jest naprawdę łatwą i szybką sprawą. Ważne jest jednak, aby pamiętać o kilku istotnych krokach. Zamówione produkty nie mogą posiadać śladów użytkowania, zniszczeń i koniecznie muszą mieć oryginalne metki. Brak spełnienia tych warunków może uniemożliwić zaakceptowanie zwrotu. Przy otwieraniu zamówienia i następnie przymierzaniu produktów pamiętaj, by być delikatnym i nie doprowadzić do niechcianych uszkodzeń.

Ile dni na zwrot do Molly?

Sklep Molly umożliwia zwrot produktów w ciągu 14 dni od otrzymania paczki. Jeżeli okaże się, że nasze zamówienie nie odpowiada naszym oczekiwaniom lub zwyczajnie nie jest zgodne z aktualnym rozmiarem, to możesz je odesłać. Komfortowym rozwiązaniem dla klienta jest to, że nie musi on podawać przyczyny zwrotu zamówionego towaru.

Molly zwroty krok po kroku

Zwracając produkty, nie musisz podawać przyczyny zwrotu. Wystarczy, że produkty zachowają swoją oryginalną formę. Do wykonania zwrotu należy pamiętać o kilku podstawowych krokach:

  • wypełnij formularz zwrotu dostępny na stronie internetowej sklepu;
  • spakuj zwracane produkty i odpowiednio je zabezpiecz, by uchronić je przed możliwym zniszczeniem podczas transportu;
  • zaadresuj paczkę pod wskazany adres i wyślij: Molly.pl, ul. Konrada Wallenroda 10 lok. 01/24, 11-520 Ryn.

Jak zapakować zwrot do Molly?

Paczka zwracana do sklepu powinna być odpowiednio zabezpieczona. Najlepszym rozwiązaniem będzie użycie kartonu, w którym paczka do ciebie trafiła. Jeżeli już go nie posiadasz, poszukaj, czy nie masz czegoś podobnego i odpowiedniego do odesłania towaru. Istotne jest użycie taśmy, która zapewni dodatkową ochronę i jeżeli to konieczne folii bąbelkowej lub innego wypełnienia chroniącego zawartość. 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto