Zwrot do My Wish - jak odesłać zamówienie do sklepu My Wish?

Zakupy online cieszą się ogromną popularnością, ponieważ umożliwiają nam dokonywanie zakupów bez konieczności opuszczania domu. Nie musimy przejmować się długimi kolejkami w sklepach ani trudnościami z dojazdem do galerii handlowych. W sieci znajdziemy ogromną różnorodność produktów, a strony sklepów internetowych są tak zaprojektowane, że każdy może łatwo znaleźć to, czego aktualnie potrzebuje. Niemniej jednak często zastanawiamy się, co robić w przypadku zwrotu nieodpowiedniego produktu. Jednak nie ma potrzeby się tym martwić. W niniejszym artykule przedstawimy odpowiedzi na pytania dotyczące zwrotu produktów oraz istotne informacje dotyczące nadawania paczki zwrotnej.

My Wish - najpiękniejsze buty ślubne

My Wish, sklep internetowy, specjalizuje się w oferowaniu pięknego obuwia ślubnego. Marka jest zaangażowana w spełnianie wszystkich oczekiwań klientów, oferując również możliwość wykonania butów na indywidualne zamówienie. Buty wyróżniają się unikatowością produkcji, skupiając się na wysokiej jakości i komforcie noszenia. Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłych butów dostępnych w sieciówkach, warto zerknąć na ofertę My Wish. Dzięki współpracy z najlepszymi szewcami i specjalistami branży, którzy dbają o jakość i doskonałe wykonanie każdego buta, klienci mogą być pewni zadowolenia ze swoich zakupów. My Wish tworzy rzeczy wyróżniające się na tle innych, więc będziesz niepowtarzalna!

Czego nie można zwrócić w sklepie My Wish?

Zwrot to My Wish jest możliwy, ale są kwestie, które go uniemożliwiają. Zwrócić nie można produktów personalizowanych na życzenie klienta, wykonanych na indywidualne zamówienie, obuwa szytego według rozmiaru stopy klientki, wszystkich rzeczy z zakładki Obuwie na zamówienie specjalne. Dodanie kokard klipsowych czy innych materiałów na życzenie kupującego również uniemożliwia zwrot. Usunięcie ozdób z danego modelu, produkty już wymieniane na życzenie klientki czy rozmiary nietypowe oraz 42 i 43 nie mogą zostać odesłane do sklepu My Wish. Podczas zwrotu należy pamiętać, aby produkty nie były uszkodzone i nie posiadały żadnych śladów użytkowania. Konieczne jest, aby miały wszystkie oryginalne metki wraz z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami.

Ile jest dni na zwrot zamówienia do My Wish?

Na zwrot do My Wish każdy klient ma 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia paczki. Należy pamiętać, że produktów po podanej dacie nie można zwrócić.

Jak spakować zamówienie zwrotne do My Wish?

Zwroty do My Wish należy zapakować do oryginalnego pudełka przewozowego oraz obuwie musi również zostać dostarczone w swoim pierwotnym pudełku. Produkty nie mogą zawierać uszkodzeń czy zarysowań. Do wnętrza paczki należy włożyć wydrukowany ze strony sklepu formularz odstąpienia od umowy, który musi zostać czytelnie wypełniony. Po spakowaniu wszystkich niezbędnych rzeczy całość należy odpowiednio zabezpieczyć szeroką taśmą klejącą lub foliopakiem. 

Jaką formą odesłać zamówienie do My Wish?

Zamówienie zwrotne do My Wish odesłać można za pomocą dowolnej firmy kurierskiej. Ważne jest, aby zawsze korzystać z rejestrowanych form wysyłki, ponieważ chroni to przed zagubieniem się zwrotu podczas transportu. Poniżej przedstawiamy dwa rodzaje zwrotu do My Wish:

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zwrot za pomocą DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Jaki jest adres zwrotu do My Wish?

Adres, na który należy nadać paczkę ze zwrotem to:

My Wish

ul. Asynka 5

40-696 Katowice

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto