Zwrot do MyBasic - w jaki sposób nadać zwrot do MyBasic?

Nadawanie paczek zwrotnych jest prostsze, niż myślisz. Lubimy zamawiać produkty online, ponieważ cenimy wygodę oraz swój czas. Sklepy internetowe oferują nam naprawdę szeroki asortyment, dzięki czemu spełniamy nie tylko swoje oczekiwania, ale i osób najbliższych w naszym otoczeniu. Jeżeli niestety nie trafimy w swoje gusta lub prezent okaże się niedopasowany, to każdy ma możliwość jego zwrotu pod kilkoma warunkami. Jakie to warunki? O wszystkim opowiemy ci w poniższym artykule, który przygotowaliśmy. Odpowiedzieliśmy w nim na najbardziej nurtujące pytania na temat odsyłania paczek, aby bez żadnych niepewności i problemów zwrócić przesyłkę. Przeczytaj nasz artykuł i nadaj zwrot do MyBasic szybko i wygodnie.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu internetowego MyBasic w ciągu 30 dni kalendarzowych można nadać paczkę ze zwrotem. Odsyłane produkty muszą być kompletne i w stanie idealnym. Nie można zwracać uszkodzonych i noszonych rzeczy. Wszystkie artykuły muszą mieć przypięte oryginalne metki. 

Jaki jest adres zwrotu?

Adres, na który należy nadać paczkę ze zwrotem to: MyBasic Sp. z o.o., ul. Pocztowa 2 lok. 15, 05-082 Stare Babice.

W czym należy odesłać zwracane rzeczy?

W miarę możliwości przesyłkę najlepiej spakować w oryginalne opakowanie. Uchroni to przed ewentualnym zniszczeniem przesyłki. W przypadku, gdy paczka zostałaby odesłana w innym opakowaniu i odniosła zniszczenia podczas transportu do siedziby sklepu, klient może ponieść odpowiedzialność zmniejszenia wartości zamówionych towarów. Aby ułatwić i przyspieszyć proces rozliczenia zwrotu, wypełnij i dołącz do paczki formularza zwrotu.

Jak nadać nietrafione zamówienie?

Sklep MyBasic oferuje zwrot za pomocą usługi SzybkieZwroty. Wygodnie nadasz swój zwrot w dowolnym paczkomacie oraz nie będziesz zobowiązany do drukowania listu przewozowego. 

  1. Zaloguj się do Panelu Klienta, a następnie wybierz odpowiednie zamówienie, które chcesz zwrócić. 
  2. W kolejnym kroku wybierz produkty do zwrotu i określ przyczynę zwrotu. Następnie wypełnij niezbędne informacje kontaktowe oraz numer rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać zwrot środków. Po wyborze preferowanego paczkomatu i potwierdzeniu zwrotu otrzymasz ekran z potwierdzeniem zlecenia. Jeśli korzystasz z aplikacji InPost, zlecenie zwrotu powinno pojawić się również w aplikacji.
  3.  Zapakuj zwracane produkty (możesz skorzystać z naszego pudełka) i wyraźnie zapisz (najlepiej markerem) kod zwrotu na paczce. 
  4. Upewnij się, że na paczce nie ma innych etykiet od firm kurierskich. Przejdź do dowolnego Paczkomatu. Na ekranie maszyny wybierz opcję "Nadaj paczkę", a następnie "Mam kod zwrotu". Podaj 10-cyfrowy Kod Zwrotu lub zeskanuj kod QR, zatwierdź. 
  5. Będziesz na bieżąco informowany o statusie zwrotu.

Czy możliwa jest wymiana produktów?

Nie ma możliwości wymiany. Jeżeli zależy ci na innym fasonie lub rozmiarze, to zwróć zakupione rzeczy i ponownie dokonaj zamówienia już odpowiednich dla ciebie artykułów,

Co znajdziemy w sklepie MyBasic?

Kolory to fundament marki, ponieważ ceni sobie ich różnorodność. W ofercie znajdziesz ubrania w szerokim spektrum barw - od intensywnych czerwieni i żółci, po subtelne beże i szarości. Choć marka pierwotnie była dedykowana dzieciom, teraz również dorośli mogą odnaleźć w niej swoje ulubione ubrania. Jeśli pragniesz ubierać się w takie same modele co twoje dziecko, nie ma problemu - większość kolekcji jest dostępna zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Ubrania dostępne w MyBasic są wszechstronne, eliminując potrzebę tworzenia skomplikowanych wzorów. Klasyka nie wychodzi z mody.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto