Zwrot do Nalu Bodywear - zwróć bezpiecznie nietrafione zamówienie

Wysyłanie paczek zwrotnych okazuje się być prostsze, niż mogłoby się wydawać. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki jest dostępny czas na zwrócenie nieodpowiedniego zamówienia? Czy posiadasz informacje na temat długości procesu zwrotu środków lub konieczności wypełnienia formularza zwrotu? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące zwrotów produktów. Zdajemy sobie sprawę, że zakupy online są niezwykle wygodne, jednak proces zwrotów jest równie prosty. Zachęcamy do lektury, aby poznać wszystkie szczegóły.

Nalu Bodywear - o marce

Marka Nalu Bodywear jest polską marką, szyjącą produkty wyłącznie z materiałów pochodzenia naturalnego, takich jak len, jedwab, wełna, bawełna czy wiskoza. Dzięki takiej wysokiej jakości zakupione ubrania posłużą na całe lata, ponieważ strój to także inwestycja w siebie. Głównym przesłaniem Nalu Bodywear jest projektowanie i szycie ubrań w sposób zrównoważony i przyjazny środowisku. Kroje i wzory, które możemy znaleźć na stronie internetowej, są klasyczne i w stonowanych barwach, tak by wzajemnie do siebie pasowały i tworzyły różnorodne kompozycje. Nalu Bodywear skupia się jednocześnie na elegancji oraz wygodzie, ponieważ te dwie kwestie wzajemnie się nie wykluczają. 

Co znajdziemy w sklepie online? Aktualnie dostępne są bluzki i koszulki, body, dresy, golfy, kimona, koszule, spodnie, spódnice czy sukienki. Wszystko szyte jest specjalnie dla spełnienia potrzeb każdej z klientek.

Przydatne informacje dotyczące zwrotów do Nalu Bodywear

Jeżeli masz pytania dotyczące zwrotu, możesz zadzwonić do obsługi klienta sklepu Nalu Bodywear pod numer telefonu: +48 797 975 957. Na zwrot nietrafionego zamówienia każdy klient ma 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia przesyłki. Pamiętaj, że produkty wysłane do paczkomatu lub za pobraniem nie będą przyjmowane. Zaleca się nie wysyłać zwrotów za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Konieczne jest poinformowanie sklepu Nalu Bodywear o chęci zwrotu. Na adres e-mail: nalu.bodywear@gmail.com wyślij formularz odstąpienia od umowy, w którym podasz niezbędne dane: imię i nazwisko, numer zamówienia oraz numer konta do przelewu.

Na jaki adres wysłać paczkę ze zwrotem do Nalu Bodywear?

W przypadku nadawania paczki należy ją zaadresować na: Green Logistics Polska NALU/PATRENS, u. Podleśna 30, 05-532.

Nalu Bodywear - co musi znaleźć się w paczce zwrotnej?

Przygotuj opakowanie, w którym otrzymałeś swoje zamówienie. Jeżeli posiada ono jakieś etykiety, to oderwij je. Do przesyłki koniecznie włóż informacje z twoim imieniem i nazwiskiem, numerem zamówienia oraz listą rzeczy, które będą zwracane, napisz również, jakie rozmiary zwracasz. Znacząco ułatwi to prace podczas przyjęcia twojego zwrotu.

Jak poprawnie nadać paczkę firmą kurierską do Nalu Bodywear?

Przesyłkę zwrotną do Nalu Bodywear wyślesz preferowaną przez ciebie formą. Poniżej przedstawiamy ci dwie możliwości bezpośrednio za pomocą Paczkomat InPost lub platformy Wygodne Zwroty:

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zwrot za pomocą Wygodnych Zwrotów:

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Nalu Bodywear. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 
  • Oczekuj na zwrot środków, które powinny zostać zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto