Zwrot do NAOKO - jak to zrobić?

Chcesz w szybki sposób zrobić zwrot do NAOKO? Platforma wygodnezwroty.pl ułatwi Ci to zadanie! Produkt nie spełnia twoich oczekiwań? Nie trafiłeś z rozmiarem, kolorem? Z wygodnezwroty.pl zwrócisz z łatwością nietrafione produkty.

NAOKO zwroty

NAOKO zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Można zwrócić, każdy towar, który posiada oryginalnie przymocowane metki i nie ma żadnych śladów użytkowania. Należy pamiętać, że zwroty ze stron internetowych nie są realizowane w stacjonarnych butikach. Zwrotu można dokonać w przeciągu 14 dni od otrzymania paczki.

Zwrot do NAOKO - jak nadać zwrot?

Produkty można zwrócić, wypełniając dostępny na stronie NAOKO formularz online lub offline. Bardzo wygodną opcją jest zwrot poprzez stronę wygodnezwroty.pl. Dzięki tej platformie dokonasz zwrotu w bardzo szybki i prosty sposób!

Zwrot NAOKO - krok po kroku

Jak nadać zwrot po kroku za pomocą platformy wygodnezwroty.pl? To bardzo proste! poniżej przedstawiamy instrukcję.

  1. Wypełnij formularz podając numer swojego zamówienia.
  2. W formularzu należy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, podać swoje dane i opłacić przesyłkę, nie musisz drukować etykiety zwrotu.
  3. Odpowiednio przygotuj swoją przesyłkę i zanieś ją do punktu- możesz wybrać spośród urządzeń takich jak Inpost Paczkomat®, czy usługi DHL POP - możesz umieścić swoją paczkę w takich punktach jak Żabka, Lewiatan.
  4. Czekaj na zwrot środków.
naoko zwroty krok po kroku

NAOKO zwroty - gdzie nadać?

Zwrot do NAOKO musisz nadać na podany adres:

DTW Logistics NAOKO

Panattoni Park Warszawa Zachodnia

ul. Sochaczewska 98C

05-870 Błonie

Jak zapakować przesyłkę?

Przesyłkę do zwrotu warto zapakować w sposób bezpieczny i odpowiedni, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu. Należy wykorzystać solidne opakowanie, upewnić się, że towary są dobrze ułożone i nie ma zbyt dużego luzu. Można dodatkowo użyć folii bąbelkowej albo oryginalnego opakowanie.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotu?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto