Zwrot do Neptun Obuwie - jak odesłać zwrot do Neptun Obuwie?

W dzisiejszym świecie zakupy online towarzyszą nam niemal codziennie. Taka forma nabywania produktów jest niesamowicie wygodna i przyjemna. Kupować możemy z dowolnego miejsca i bez względu na godzinę w ciągu dnia czy w nocy, ponieważ sklepy online są “czynne” całą dobę. Podobnie jest ze zwrotami produktów, które można wykonać w kilka minut bez żadnych obaw i w pełni bezpiecznie. Zwrot do Neptun Obuwie właśnie taki jest. Przeczytaj nasz artykuł i zobacz, jak odesłać paczkę z nietrafionymi produktami w kilka minut.

W jaki sposób nadać paczkę ze zwrotem do Neptun Obuwie?

Paczkę ze zwrotem możesz nadać w sposób dowolny. Z pomocą w tej sytuacji przychodzi tradycyjna wysyłka Pocztą Polską, np. przez paczkę pocztową lub możesz skorzystać z platformy Wygodne Zwroty. Strona ta w swojej bazie posiada już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym Neptun Obuwie. Dzięki swojej szerokiej ofercie możesz wybrać dla siebie dogodną formę zwrotu. To ty decydujesz kiedy i gdzie nadasz swój zwrot. Jest to niesamowicie wygodne dla osób zabieganych, ponieważ usługa Wygodne Zwroty nie ma ograniczeń czasowych. Sprawdź sam i przekonaj się jakie to proste!

Jak spakować zwrot do Neptun Obuwie?

Zwracane produkty zapakuj do oryginalnego opakowania lub równie bezpiecznego kartonu, ewentualnie foliopaku. Pamiętaj, żeby powiadomić wcześniej sklep o chęci zwrotu produkty przez wysłanie oświadczenia drogą mailową lub pocztową. Paczka ze zwracanym towarem musi być odpowiednio zabezpieczona np. szeroką taśmą lub streczem. W widocznym miejscu umieść adres sklepu albo etykietę, albo kod nadania. Wszystko zależy od formy zwrotu, którą wybrałeś.

Neptun Obuwie zwort - jak skontaktować się ze sklepem internetowym?

Ze sklepem internetowym Neptun Obuwie można skontaktować się za pomocą adresu e-mail: zwroty@neptunobuwie.pl lub korzystając z podanego numeru telefonu: 84 686 65 35.

Jakich produktów nie można zwrócić?

Do sklepu internetowego Neptun Obuwie nie można zwrócić towarów uszkodzonych i ze śladami nieprawidłowego użytkowania. Wszystkie produkty muszą posiadać oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. Podczas przymierzania obuwia należy zachować ostrożność, by nie doprowadzić do wad czy innych zniszczeń.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto