Zwrot do NEŚCIOR - jak to zrobić?

Jak szybko i łatwo zwrócić produkty do sklepu Neścior? Chcesz dokonać zwrotu, bo produkt nie spełnia twoich oczekiwań, jest za duży, za mały, czy jednak nie w Twoim guście? Zwrot do Neścior z platformą wygodnezwroty.pl to prosta sprawa!

zwrot do naoko

NEŚCIOR zwroty - jakie produkty można zwrócić? 

Zwracamy tylko i wyłącznie produkty nieuszkodzone i takie, które nie posiadają żadnych śladów użytkowania. Masz prawo do zwrócenia produktu przez okres 14 dni od daty odebrania paczki.

Zwrot NEŚCIOR -  jak nadać zwrot?

Zwrot do NEŚCIOR możesz wykonać za pomocą wypełnienia ich formularza odstąpienia od umowy, który został dołączony do Twojej przesyłki. Świetną opcją jest też zwrot z pomocą strony wygodnezwroty.pl. Z tą platformą zwrócisz produkty łatwo i szybko!

Zwrot do NEŚCIOR - krok po kroku

Z pomocą platformy wygodnezwroty.pl zwrócisz swoje towary do sklepu NEŚCIOR w bardzo prosty sposób, poniżej przedstawiamy jak to zrobić:

  1. Wypełnij formularz i podaj numer zamówienia.
  2. W formularzu podaj szczegóły dotyczące przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i opłać przesyłkę. Nie musisz drukować etykiety zwrotu.
  3. Przygotuj swoją przesyłkę i zanieś ją do wybranego punktu nadawczego, takiego jak Inpost Paczkomat® lub usługa DHL POP - możesz umieścić paczkę w punktach odbioru, takich jak Żabka czy Lewiatan.
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy. 
zwrot krok po kroku NEŚCIOR

NEŚCIOR zwroty -  gdzie nadać? 

Zwrot do NEŚCIOR należy nadać na podany adres:

Dział zwrotów

TRSHOES

ul. Katowicka 31

42-262 Kolonia Poczesna

Zwrot NEŚCIOR - jak zapakować przesyłkę?

Zwracany towar najlepiej zapakować do tego samego kartonu, w którym został dostarczony lub użyć podobnego. Należy pamiętać, że produkty pakujemy tak, aby nie uległy uszkodzeniu w czasie transportu - w opakowaniu nie może być za dużo luzu.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto