Zwrot do NuuBag - jak zwrócić akcesoria do NuuBag?

Zazwyczaj wybieramy zakupy online ze względu na większy wybór produktów niż w tradycyjnych sklepach. Chociaż zakupy online mają wiele zalet, czasem mogą pojawić się drobne problemy, zwłaszcza jeśli chodzi o nieprawidłowości w zamówionych produktach. Jednym z takich problemów może być konieczność zwrotu zamówienia z powodu braku możliwości przymierzenia ubrań, butów lub akcesoriów. W niniejszym artykule omówimy, czy i jak można dokonać zwrotu lub reklamacji oraz co warto wiedzieć na ten temat. Zazwyczaj nie trzeba podawać przyczyny zwrotu, co jest dodatkową zaletą. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem, aby przekonać się, że zwrot zamówienia online nie jest skomplikowany.

NuuBag - torebki dla każdej kobiety

Sklep internetowy NuuBag jest polską marką, projektującą wyjątkowe torebki i akcesoria. Swoje projekty dedykują aktywnym kobietom, które są odważne, chcą się bawić i nie boją się wyzwań. Na stronie NuuBag znajdziemy nie tylko torebki na specjalne okazje, ale również codzienne, które doskonale uzupełnią stylizację. Dzięki użyteczności torebek mogą one służyć każdej kobiecie na długie lata. Staranne projekty i wysoka jakość materiałów, sprawia, że ich wygląd nie zmieni się przez dłuższy czas, a my będziemy cieszyć się ich użytkowania. NuuBag skupia się na spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagających kobiet, które cenią sobie styl i elegancję w codziennym wydaniu.

Jaki jest czas zwrotu zamówienia?

Każdy klient sklepu NuuBag ma możliwość zwrotu zamówienia. Nietrafione produkty należy odesłać w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu produktów.

Jaki jest adres zwrotu zamówienia do NuuBag?

Adres, na który należy kierować zamówienie zwrotne to:

Nuubag sp. z o.o.

ul. Wincentego Witosa 7

58-150 Strzegom

Jakie produkty podlegają zwrotowi w NuuBag?

Do NuuBag można zwrócić produkty nieposiadające śladów użytkowania. Artykuły nie mogą być zniszczone czy uszkodzone. Ważne jest by posiadały przypięte wszystkie oryginalne metki razem z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami jeżeli takie były przy danym produkcie. Rzeczy z jakimikolwiek śladami nieprawidłowego użytkowania nie zostaną przyjęte przez obsługę sklepu, co będzie skutkować niemożliwością dokonania zwrotu. Podczas przymierzania zaleca się szczególną ostrożność.

Co musi zawierać przesyłka ze zwrotem do NuuBag?

Przesyłka zwrotna do NuuBag musi zawierać wydrukowany i czytelnie wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Jest on dostępny na stronie internetowej sklepu. Przesyłkę najlepiej zapakować w oryginalne opakowanie. Istotne jest dobre zabezpieczenie zwracanych rzeczy, by podczas transportu paczka nie doznała żadnych uszkodzeń, które mogą uniemożliwić zwrot.

Jak krok po kroku nadać zwrot do NuuBag?

W przypadku chęci zwrotu nietrafionego zamówienia istnieje możliwość jego zwrotu. Poniżej przedstawiamy dwie opcje odesłania nietrafionego zamówienia za pomocą Paczkomat InPost i DPD:

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zwrot za pomocą usług firmy DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Jak nie zwracać produktów do NuuBag?

Sklep NuuBag zaznacza, by nie nadawać przesyłek zwrotnych bezpośrednio do punktów odbioru, takich jak Paczkomat Inpost oraz nie wysyłać za pośrednictwem usług Poczty Polskiej, ponieważ zdarzają się sytuację, w których przesyłki mogą zaginąć.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto