Zwrot do odziezturystyczna.pl - jak nadać przesyłkę ze zwrotem?

Zwrot paczek jest łatwiejszy, niż się wydaje. W dzisiejszych czasach preferujemy zakupy online ze względu na wygodę i oszczędność czasu. Sklepy internetowe oferują szeroki wybór produktów, co pozwala zaspokoić nasze potrzeby i oczekiwania. Jednakże, jeśli zakupione przedmioty nie spełniają naszych oczekiwań lub prezent okazuje się nieodpowiedni, istnieje możliwość ich zwrotu. W niniejszym artykule znajdziesz szczegółowe informacje na temat procedury zwrotu, abyś mógł dokonać go szybko i wygodnie, zwłaszcza w przypadku zakupów w odziezturystyczna.pl

Odziezturystyczna.pl - co znajdziemy na stronie?

Sklep internetowy odziezturystyczna.pl w swoim asortymencie posiada bogatą ofertę ubrań sportowych oraz przeznaczonych do aktywnego spędzania czasu. Oprócz odzieży dostępne są także różnorodne akcesoria takie jak torby podróżne, elementy odblaskowe czy koce. Wszystkie produkty na stronie sklepu są odpowiednio przygotowane na każdy rodzaj temperatury panującej aktualnie za oknem. Odzież termiczna to coś obowiązkowego podczas uprawiania sportu zimą lub zwyczajnych górskich spacerów. Dzięki dobrze skrojonym i dopasowanym do sylwetki ubraniom będziesz nie tylko dobrze wyglądać, ale również czuć się bardzo komfortowo. 

Na jaki adres należy kierować przesyłkę ze zwrotem/wymianą?

Paczkę zwrotną należy zaadresować na: Tekstylia i Piksele - Sportowe Stroje, ul. Sienkiewicza 85/87 lok. 9.01, 90-057 Łódź.

Czy można dokonać wymiany w sklepie odziezturystyczna.pl?

Tak, wymiana produktów jest możliwa. Aby jej dokonać, należy w ciągu 14 dni kalendarzowych odesłać zamówienie, wcześniej wypełniając oświadczenie, w którym poinformujemy sklep o chęci wymiany i prześlemy go na adres e-mail sklepu: bok@odziezturystyczna.pl. Do przesyłki z wymienianymi produktami musi zostać dołączona informacja, na co produkty mają być wymienione. Klient ponosi koszty odsyłania produktów. Gdy sklep otrzyma paczkę, wyśle wymienione produkty do klienta na własny koszt. 

Kontakt do sklepy odziezturystyczna.pl

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy za pomocą adresu e-mail: bok@odziezturystyczna.pl lub od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 14:00 dzwoniąc na: 697 554 662.

Jaki jest czas na zwrot zamówienia?

Każdy klient sklepu internetowego odziezturystyczna.pl ma szansę na zwrot swojego zamówienia. Nietrafione produkty należy odesłać do sklepu w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia przesyłki. Aby zachować termin zwrotu, należy na adres e-mail sklepu przesłać oświadczenie odstąpienia od umowy.

Jak spakować zamówienie zwrotne?

Zamówienie zwrotne należy zapakować w odpowiednie opakowanie. Można użyć do tego kartonu, który dobrze zabezpieczy przesyłkę podczas jej transportu. Do jej wnętrza należy włożyć produkty kompletne, z metkami i bez żadnych uszkodzeń. Ubrania czy akcesoria nie mogą nosić żadnych śladów, w innym przypadku sklep może odrzucić chęć przyjęcia zwrotu.

Jak nadać przesyłkę zwrotną krok po kroku?

Zwrot można nadać, wybierając dowolną usługę kurierską lub korzystając z usług Poczty Polskiej. W przypadku korzystania z wysyłki poprzez pocztę najlepiej wybrać rejestrowaną formę, by mieć kontrolę podczas jej transportu do magazynu sklepu. Poniżej przedstawiamy możliwość zwrotu nietrafionego zamówienia za pomocą popularnej firmy kurierskiej DPD:

  1. Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 
  2. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  3. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  4. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  5. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto