Zwrot do Oh!Zuza - jak nadać paczkę ze zwrotem do Oh!Zuza?

Dzięki szerokiej ofercie sklepów internetowych coraz częściej decydujemy się na zakupy online. Jest to znacznie wygodniejsza opcja, która oszczędza nasz czas. Nie musimy stać w długich kolejkach do przymierzalni czy kasy - zakupy możemy zrobić z dowolnego miejsca, korzystając z telefonu czy tabletu. Intuicyjne strony internetowe są łatwe w obsłudze nie tylko dla młodszych, ale także dla starszych osób. Jeśli zamówione produkty nie spełniają naszych oczekiwań, nie ma powodów do niepokoju. Bezpieczna polityka zwrotów zapewnia szybki zwrot nieodpowiednich rzeczy. Możemy zapewnić, że zwrot do Oh!Zuza jest całkowicie bezpieczny i prosty. Aby dowiedzieć się więcej na temat procedury zwrotów, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Oh!Zuza - marka dla odważnych kobiet

Firma Oh!Zuza powstała w Łodzi i jest rodzinną firmą o tkackich tradycjach. Każdy z pracowników skupia się na tym, aby jego praca została wykonana jak najlepiej, ponieważ satysfakcja klienta jest najważniejsza. Oh!Zuza to marka, która swoimi produktami chce ekscytować i wywoływać zachwyt. Produkty dedykowane są dla kobiet, które nie boją się swojej zmysłowości, mówią o sobie, kochają swoje ciała i inspirują się do działania na każdym polu. Wszystkie kolekcje marki powstają w duchu slow fashion, co sprawia, że projekty są wykonane z zaangażowaniem, a każdy detal jest dokładnie wykończony. Materiały, z których korzysta Oh!Zuza pochodzą ze sprawdzonych krajów Unii Europejskiej. Najczęściej jest to Francja, Włochy i Portugalia. Znajdziemy produkty z bawełny, wiskozy, jedwabiu, cupro oraz lnu. Ubranie to nie tylko wygląd, ale także sensualność.

Jak krok po kroku nadać przesyłkę zwrotną do Oh!Zuza?

Paczkę ze zwrotem do Oh!Zuza można nadać za pomocą usługi Wygodne Zwroty, która jest proponowana na stronie internetowej sklepu lub skorzystać z samodzielnej formy zwrotu. Poniżej przedstawiamy dwie różne możliwości odesłania nietrafionego zamówienia:

Zwrot za pomocą Wygodnych Zwrotów:

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Oh!Zuza. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 
  • Oczekuj na zwrot środków, które powinny zostać zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni.

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Jaki jest adres zwrotu zamówienia?

Zwrot do Oh!Zuza należy kierować na adres: Vanilla s.c., ul. Andrzeja Struga 78, 90-557 Łódź. 

O czym należy pamiętać wysyłając zwrot do Oh!Zuza?

Wysyłając paczkę ze zwrotem do Oh!Zuza należy pamiętać, aby do wnętrza paczki włożyć czytelnie wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Nie wolno nadawać przesyłek bezpośrednio do punktów odbioru osobistego, placówek Poczty Polskie, paczkomatów czy za pobraniem. Każdy klient sklepu internetowego Oh!Zuza ma 14 dni kalendarzowych na zwrot nietrafionego zamówienia.

Czy jest możliwa wymiana zamówienia w Oh!Zuza?

W sklepie internetowym Oh!Zuza jest możliwa wymiana zamówienia. Wymiany można dokonywać na inny rozmiar czy kolor. Przy wymianie rzeczy w rozmiarach 3XL i 4XL oraz produktów oversize 2XL czy 3XL należy zwrócić uwagę, że są one droższe o 10%.

Jakie produkty można zwrócić do Oh!Zuza?

Do sklepu internetowego Oh!Zuza można odesłać zamówienie jeżeli produkty nie noszą żadnych śladów użytkowania, nie są zniszczone i zabrudzone. Rzeczy muszą mieć przypięte wszystkie niezbędne metki razem z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto