Zwrot do Olek i Lenka - jak nadać zwrot do Olek i Lenka?

Sklep internetowy Olek i Lenka posiada bogaty asortyment odzieży i dodatków dla dziewczynek, a także chłopców. Znajdziemy tam ubranka wizytowe, przeznaczone do szkoły, na komunię czy chrzest. Ta szeroka oferta zachęca do zakupu i wyboru ubrań dla najmłodszych. Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której okaże się, że zamówione produkty nie spełniają naszych wymogów, mamy prawo je zwrócić. Sklep Olek i Lenka nadje każdemu klientowi szansę na darmowy i szybki zwrot niedopasowanych rzeczy. Sprawdź nasz poradnik i przekonaj się sam jakie to proste.

Jak zapakować paczkę ze zwrotem do Olek i Lenka?

Paczkę ze zwrotem do Olek i Lenka zapakuj w kartonowe opakowanie lub foliopak. Do wnętrza paczki włóż wypełniony formularz zwrotu wraz z paragonem lub fakturą. Pamiętaj, aby dokładnie zabezpieczyć swoje zwracane zamówienie, by podczas transportu nie doznała, żadnych uszkodzeń.

Jakich produktów nie można zwrócić?

Do sklepu Olek i Lenka nie można zwrócić produktów z widocznymi śladami użytkowania. Żaden produkt nie może być uszkodzony, posiadać zabrudzenia czy z jakąkolwiek wadę. Konieczne jest również to, by towar posiadał wszystkie oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. W innym przypadku sklep odmówi przyjęcia zwrotu, a klient nie odzyska wydanych pieniędzy. Pamiętaj, że każdy klient ma 14 dni na zwrot swojego zamówienia.

Sposób na zwrot do Olek i Lenka?

Zwrot do Olek i Lenka jest naprawdę szybki i bardzo łatwy. Sklep ten oferuje swoim klientom darmową formę zwrotu, co jest korzystne dla zamawiających produkty. Aby skorzystać z darmowej wysyłki towaru, należy skorzystać ze strony Szybkie Zwroty, której adres jest podany na stronie internetowej Olek i Lenka. W następnym punkcie pokażemy ci jak nadać paczkę krok po korku.

Jak nadać paczkę krok po kroku?

Nadawanie zwrotu niesprawdzonego lub niesatysfakcjonującego produktu dokonasz, wykonując te proste kroki:

  1. Spakuj swój zwrot do kartonowego pudełka lub foliopaku, a do wnętrza paczki włóż wypełniony formularz zwrotu razem z potwierdzeniem zakupu - paragonem lub fakturą;
  2. Otwórz stronę szybkiezwroty.pl i wyszukaj sklepu Olek i Lenka;
  3. Wypełnij formularz zwrotu, a po otrzymaniu potwierdzenia otrzymasz kod nadania paczki;
  4. Ostatnim krokiem jest nadanie zwrotu w wybranym przez ciebie paczkomacie.

Zwrot środków na twoje nastąpi w ciągu od 5 do 15 dni.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto