Zwrot do Outhorn - wszystko co musisz wiedzieć

Jeśli masz pytania dotyczące tego, jak należy wykonać zwrot do Outhorn przeczytaj tej poradnik. Niezależnie czy Twoja decyzja o zwrocie wynika z nieodpowiedniego rozmiaru, koloru, czy po prostu niewłaściwego produktu, nie martw się! Możesz skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl, która umożliwia szybki i wygodny proces zwrotu. Dzięki tej platformie będziesz mógł/mogła z łatwością zwrócić swoje artykuły i załatwić sprawę bez zbędnych trudności. Niezależnie od powodu zwrotu, wygodnezwroty.pl zapewni Ci sprawną obsługę i wsparcie.

Zwrot do Outhorn - jakie produkty są objęte programem zwrotów?

Zwrotom nie podlegają towary takie jak bielizna, lub inne produkty, które są dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu i zostaną rozpakowane przez klienta. Ponadto pozostałe zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania.

wygodnezwroty do Outhorn

Jak nadać zwrot Outhorn?

Zwrot do Outhorn zamówienia internetowego można dokonać w sklepie stacjonarnym Outhorn. Lista tych sklepów jest dostępna na stonie Outhorn.com. Jednak możesz skorzystać z tej usługi tylko pod warunkiem, że swoje zamówienie opłaciłaś/eś innymi metodami niż zakup na raty, lub płatność odroczona PayPo. W przypadku wyboru tej formy zwrotu, nie musisz zgłaszać zwrotu na stronie sklepu. Zwracając towar w salonie powinnaś/ powinieneś mieć ze sobą zwracany produkt oraz dowód jego zakupu. Wystarczy, jeśli dowód zakupu będzie w formie elektronicznej.

Zwrot Outhorn przez Paczkomat® wymaga rejestracji zgłoszenia na stronie sklepu. Zwrot możesz zarejestrować na 2 sposoby: za pomocą Szybkich Zwrotów InPost lub generując etykietę do samodzielnego wydrukowania, którą należy przykleić na paczce/przesyłce. Etykietę otrzymasz w mailu, po elektronicznym odstąpieniu od umowy. 

Zwrot do Outhorn z pomocą wygodnezwroty.pl, to kolejny sposób, z jakiego możesz skorzystać. Polecamy go ze względu na łatwy sposób przeprowadzenia użytkownika przez wszystkie etapy. Ponadto, jeśli często wykonujesz zwroty, to w przyszłości możesz liczyć na rabaty i możliwość darmowych zwrot przez wygodnezwroty.pl

Możesz też sam/a nadać zwrot do Outhorn. W tym przypadku konieczne jest  umieszczenie numeru zwrotu na przesyłce. W każdym wypadku pamiętaj o rejestracji zgłoszenia o odstąpieniu od umowy. Zrobisz na stronie Outhorn.com. Czas jaki na to masz, wynosi 30 dni od otrzymania produktu.

Jak wykonywać w Outhorn zwroty krok po kroku?

Oto instrukcja, jak skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl. Przekonaj się jakie to proste!

  1. Na stronie wygodnezwroty.pl wyszukaj sklep Outhorn.com
  2. Wybierz opcję “samodzielnie wydrukuję etykietę” - w przypadku sklepu Outhorn jest to wymagane.
  3. Wybierz firmę kurierską.
  4. Uzupełnij swoje dane osobowe.
  5. Wpisz numer zamówienia.
  6. Przygotuj swoją przesyłkę i nadaj ją w odpowiednim punkcie. Pamiętaj o naklejeniu wygenerowanej wcześniej etykiety!

Adres dla Outhorn zwroty - gdzie należy zaadresować paczkę ze zwrotem?

Adres na który należy nadać zwrot Outhorn, to:

Park Logistyczny Panattoni OTCF S.A.

Ul. Gdańska 12

41-250 Czeladź

W przypadku zwroty przez platformę wygodnezwroty.pl, adres jest od razu przypisany do sklepu Outhorn.com.

Jak zapakować zwrot Outhorn?

Firma Outhorn zaleca skorzystanie z tych samych materiałów i opakowania, w jakim dostarczyła produkt do klienta. Jest najbezpieczniejsze rozwiązanie, a w dodatku ekologiczne.

Jeśli jednak nie masz już starej paczki, możesz użyć kartonowego opakowania, oraz  szarego papieru lub folii bąbelkowej w wewnątrz. Upewnij się, że całość jest odpowiednio zaklejona. W ten sposób zapewnisz bezpieczny transport zwrotu i minimalizujesz ryzyko uszkodzeń podczas przesyłki.

FAQ - Zwrot do Outhorn

Jaki jest czas na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czy można wymieniać produkty?

Czy zgłaszać zwrot przez elektronicznie, przez stronę internetową Outhorn.com?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto