Zwrot do Outletmax - jak zwrócić zamówienie do Outletmax

Składanie zamówień online towarzyszy nam niemal codziennie. Dzięki tej opcji zakupów oszczędzamy czas i często pieniądze. Niestety czasem może zdarzyć się sytuacja, że będziemy zmuszeni odesłać paczkę z zamówieniem. Nie zawsze uda nam dobrać się odpowiedni rozmiar butów lub odzieży albo zwyczajnie okaże się, że rzeczy w rzeczywistości wyglądają nieco inaczej. Zwrot do Outletmax zajmie ci zaledwie kilka minut, czyli tyle ile zajmuje składanie zamówienia. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się jakie to proste!

W jaki sposób można nadać zwrot do Outletmax?

Zwrot do Outletmax nadasz na kilka sposobów. Możesz skorzystać z usług Poczty Polskiej i wysłać paczkę w sposób tradycyjny. Inną formą zwrotu jest skorzystanie z platformy Wygodne Zwroty. Znajdziesz tam wiele opcji firm kurierskich, dzięki którym szybko i wygodnie odeślesz niechciane zamówienie. Sam wybierasz kiedy i gdzie nadasz paczkę. Rejestracja zwrotu zajmie ci zaledwie kilka minut, więc chyba warto spróbować?

Jak zapakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem najlepiej zapakuj w oryginalne opakowanie. Możesz użyć również innego kartonowego opakowania, które odpowiednio zabezpieczyć. Możesz użyć do tego szerokiej taśmy lub stretchu. Pamiętaj, by wydrukować i wypełnić formularz zwrotu. Na zwrot nietrafionego zamówienia masz 14 dni od dnia otrzymania zamówienia bez konieczności podawania przyczyny.

Czego nie można zwrócić?

Do sklepu internetowego Outletmax można zwrócić produkty w stanie niezmienionym. Rzeczy muszą być kompletne, bez uszkodzeń, zabrudzeń i konieczne jest, by posiadały komplet metek.

Dane kontaktowe do sklepu internetowego Outletmax

Adres, na który należy odesłać paczkę ze zwrotem to OUTLETMAX.PL - Trekking Sales Sp. z o.o., ul. Hangarowa 10, 70-767 Szczecin. W razie jakichkolwiek pytań ze sklepem można skontaktować sie telefonicznie - 57 0000 467 lub przez adres e-mail: info@outletmax.pl.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto