Zwrot do Patrioty - jak nadać paczkę ze zwrotem do Patrioty?

Zakupy internetowe stały się naszą codziennością. Lubimy tę formę nabywania towarów pod wieloma względami. Jest to szybkie, wygodne, a przede wszystkim tanie, ponieważ kupując online, jesteśmy w stanie znaleźć wiele promocji na nasze ulubione towary. Czasami możemy się zastanawiać czy zwrot nietrafionego produkty będzie równie prosty jak jego zamawianie, ale w tym przypadku nie ma się czym przejmować. Zwrot do Patrioty jest bezproblemowy i całkowicie bezpieczny. Każdy klient, który zdecydował się na zwrot produktów, musi pamiętać o kilku kwestiach, które przedstawiamy w poniższym artykule. Przeczytaj i sprawdź tajniki odsyłki zamówień.

Jakie produkty można zwrócić do sklepu Patrioty?

Do sklepu internetowego Patrioty można zwrócić produkty w pełni kompletne bez uszkodzeń i zniszczeń. Rzeczy mogą być jedynie przymierzone w celu sprawdzenia rozmiaru. Należy pamiętać, aby nie odrywać oryginalnych metek i zabezpieczeń, ponieważ są one podstawą do zatwierdzenia zwrotu przez sklep.

Jak spakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem najlepiej spakować w oryginalne opakowanie, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Do opakowania ze zwrotem należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu. Spakowane rzeczy muszą być kompletne wraz ze wszystkimi metkami i bez widocznych śladów użytkowania. Każdy klient sklepu Patrioty ma 30 dni na czas odesłania zamówienia od dnia otrzymania przesyłki. Nie ma również konieczności podawania przyczyny zwrotu.

W jaki sposób nadać zwrot zamówienia?

Zwrot zamówienia można nadać w sposób dowolny. Sklep Patrioty nie narzuca konkretnej formy odsyłki zamówienia. Można skorzystać z usług Poczty Polskiej np. wybierając paczkę pocztową lub decydując się na jedną z firm kurierskich. Można także skorzystać z platformy Wygodne Zwroty, którą w swojej bazie posiada już ponad 10 tysięcy sklepów, a tym sklep Patrioty. Każdy klient znajdzie tam dla siebie odpowiednio dopasowaną formę wysyłki zamówienia. Sama rejestracja zwrotu zajmie zaledwie kilka minut. Spróbuj i przekonaj się sam jakie to proste.

Jakie są dane kontaktowe do sklepu internetowego Patrioty?

Adres zwrotu, na który należy odesłać zamówienie to: Patrioty.pl, Biuro Obsługi Klienta, ul. Kasprowicza, 41-800 Zabrze. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z biurem obsługi pod numerem telefony: 690 666 366.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto