Zwrot do Pretty One - jak nadać zwrot do Pretty One?

Zwroty zamówień mogą wydawać się nam długie i bardzo męczące. Często zastanawiamy się jak zwrócić nasz towar i czy w ogóle to robić. Zwrot do Pretty One jest wyjątkowo łatwy i szybki. Nie musimy martwić się tym, jak nadać paczkę i gdzie to zrobić, ponieważ z pomocą przychodzi nasz artykuł, w którym dowiesz się jak krok po kroku nadać swój zwrot, jak go zapakować oraz ile dni masz na odesłanie nietrafionych produktów. Sprawdź już teraz i nadaj zwrot bez żadnych komplikacji!

Co można zwrócić do sklepu internetowego Pretty One?

Do sklepu internetowego Pretty One możesz zwrócić produkty nieposiadające śladów użytkowania — zapachów, plam, uszkodzeń czy zniszczeń. Należy pamiętać o tym, że konieczne jest, by produkty posiadały oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. Należy być ostrożnym podczas przymierzania zamówienia, ponieważ najmniejsze uszkodzenia czy wady mogą spowodować odrzucenie przyjęcia zwrotu.

Jak nadać zwrot?

Zwrot do Pretty One nadasz za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innej dowolnej wygodnej dla ciebie formy wysyłki. Pamiętaj, aby zaadresować paczkę na PRETTY ONE SKLEP INTERNETOWY, LIPÓWKI, UL. STARÓWKA, 12 08-440 PILAWA. Możesz skorzystać z naszej platformy Wygodne Zwroty. W bazie posiadamy już ponad 10 tysięcy sklepów, w tym Pretty One. Jak sama nazwa wskazuje, zwrot będzie naprawdę wygodny.

Jak nadać zwrot krok po kroku?

Aby nadać zwrot do Pretty One musisz:

  • wypełnić formularz odstąpienia od umowy znajdujący się w zakładce ZWROTY;
  • następnie spakować zwracany towar niezawierający uszkodzeń i z kompletem oryginalnych metek; 
  • do środka paczki włożyć dowód zakupu - paragon lub kopie faktury;
  • na końcu zabezpieczyć paczkę taśmą i zaadresować na podany adres.

Jak zapakować przesyłkę?

Przesyłkę do Pretty One zapakuj w oryginalne opakowanie i zabezpiecz je dokładnie taśmą. Uszkodzone opakowanie może być powodem odrzucenia prośby o zwrot pieniędzy za zakupione produkty. Pamiętaj, o tym, że rzeczy muszą posiadać oryginalne metki, a także nie mogą nosić śladów użytkowania, zapachów czy zniszczeń. Do wnętrza paczki włóż dowód zakupu. Może to być paragon lub kopia faktury.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto