Zwrot do Saint Body - jak odesłać produkty do Saint Body?

Z powodu szerokiego wyboru dostępnych produktów w sklepach internetowych, coraz częściej wybieramy zakupy online. Taka forma zakupów jest wygodniejsza, pozwala zaoszczędzić czas i eliminuje konieczność stania w długich kolejkach w centrach handlowych. Strony internetowe są intuicyjne i łatwe w obsłudze dla osób w różnym wieku. W przypadku niezadowolenia z zakupów nie trzeba się martwić, ponieważ bezpieczna polityka zwrotów umożliwia szybką wymianę lub zwrot nieodpowiednich produktów. Zapewniamy, że proces zwrotu do Saint Body jest bezpieczny i prosty. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, aby uzyskać więcej informacji na temat procedury zwrotów.

Saint Body - klasyczny minimalizm

Saint Body jest polską marką, projektująca klasyczną odzież. Na stronie znajdziemy minimalistyczne body, topy i sukienki. Kroje ubrań idealnie podkreślają kobiecą sylwetkę, ale także dodają dużej pewności siebie. Wysokiej jakości materiały pozwalają cieszyć się ubraniami przez długie lata. Dzięki skupianiu się na zrównoważonej modzie wszystko jest komfortowe dla naszej skóry oraz dla środowiska. Kobiety poszukujące niebanalnych rozwiązań w modzie, chcące stworzyć wymarzoną szafę kapsułową mogą to zrobić razem z Saint Body. Casualowy styl może być także elegancki i bardzo kobiecy, więc warto go spróbować razem z tą polską marką. Sprawdź i przekonaj się sama, że klasyczne kroje są dla każdego, tylko trzeba umieć je do siebie dopasować!

Jaki jest termin zwrotu do Saint Body?

Do sklepu internetowego Saint Body klienci mogą zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia przesyłki. Nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu artykułów.

Co można zwrócić do Saint Body?

Jeżeli zdecydujemy się na zwrot do Saint Body, musimy pamiętać, aby wszystkie produkty były kompletne. Rzeczy nie mogą posiadać żadnych śladów użytkowania, zabrudzeń, zniszczeń czy wyczuwalnych zapachów. Konieczne jest, aby ubrania miały przypięte oryginalne metki, świadczące o nowości danej rzeczy. 

Jak nadać przesyłkę zwrotną do Saint Body?

Do Saint Body przesyłkę zwrotną można nadać bezpłatnie w paczkomacie lub na swój koszt odesłać ją kurierem.

Bezpłatny zwrot w Paczkomat InPost:

  1. Wejdź na stronę szybkiezwroty.pl i wyszukaj sklep Saint Body;
  2. Naciśnij Zwróć i wypełnij wymagane pola;
  3. Poczekaj na potwierdzenie oraz kod zwrotu, który otrzymasz SMS-em lub adresem e-mail;
  4. Kod zwrotu umieść w widocznym miejscu na przesyłce zwrotnej;
  5. Nadaj paczkę w wybranym przez ciebie paczkomacie.

Samodzielny zwrot za pomocą firmy kurierskiej DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Jak spakować zamówienie zwrotne do Saint Body?

Zamówienie ze zwrotem do Saint Body najlepiej odesłać w oryginalnym opakowaniu. Wcześniej należy pamiętać o usunięciu starych etykiet. Jeżeli nie posiadamy już takiego opakowania, można użyć innego równie bezpiecznego. Do wnętrza paczki oprócz zwracanych produktów trzeba włożyć czytelnie wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Na koniec całość należy dokładnie zabezpieczyć taśmą lub foliopakiem.

Jaki jest adres sklepu Saint Body?

Adres sklepu Saint Body to:

Saint Body Sp. z o.o.

ul. Żurawia 2/43

00-503 Warszawa

Jakie metody płatności dostępne są w Saint Body?

Za zakupione produkty w Saint Body klienci mogą zapłacić za pośrednictwem serwisu PayU i Apple Pay. Jeżeli zamówienie nie zostało opłacone przez błąd w dokonywaniu płatności, można je jeszcze opłacić przelewem tradycyjnym. Klient ma na to 48h.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto