Zwrot do Salme - jak odesłać zamówienie zwrotne do Salme?

Nadawanie paczek zwrotnych jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. W dzisiejszych czasach preferujemy zakupy online, doceniając ich wygodę i oszczędność czasu. Sklepy internetowe oferują nam szeroki wybór produktów, co pozwala zaspokoić nie tylko nasze własne potrzeby, ale także oczekiwania osób bliskich. Jeśli niestety zakupione przedmioty nie spełniają naszych oczekiwań lub prezent okazuje się nieodpowiedni, każdy ma możliwość ich zwrotu. Szczegóły zwrotu opiszemy w poniższym artykule, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące odsyłania paczek, dzięki czemu będziesz mógł bez problemów i obaw zwrócić przesyłkę. Przeczytaj nasz artykuł i dokonaj zwrotu do Salme szybko i wygodnie.

Jak odesłać zamówienie do Salme?

Zwrotu zamówienia do Salme możesz dokonać za pomocą popularnych firm kurierskich, zapewniających szybkie dostarczenia paczki do magazynu sklepu. Poniżej przedstawiamy dwa różne sposoby zwrotu. Pierwszy za pomocą usług kurierskich DPD, a drugi korzystając z Paczkomat InPost:

Zwrot za pomocą DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym sklep został poinformowany o dostarczeniu przesyłki.

Kontakt ze sklepem Salme

Adres sklepu Salme to: Salme, ul. Dębowa Boczna 2, 34-116 Spytkowice. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się  z obsługą sklepu pod numerem telefonu 535 735 096.

Ile jest dni na zwrot zamówienia do Salme?

Klienci sklepu internetowego Salme według regulaminu mają 14 dni kalendarzowych na zwrot zamówienia. Nie ma konieczności podawania żadnej przyczyny zwrotu, ponieważ jest to dobrowolna decyzja klienta. Wcześniej należy jednak poinformować sklep o chęci zwrotu, np. wysyłając oświadczenie odstąpienia od umowy na adres e-mail: kontakt@marcelini.pl. Sam sklep natomiast zapewnia o 30-dniowym okresie zwrotu zamówienia.

Zwrot do Salme - jakie opakowanie do zwrotu?

Pakując zwrot do Salme najlepiej użyć tego, w którym otrzymaliśmy swoją przesyłkę. W razie jego braku można wykorzystać karton, który również dobrze zabezpieczy zawartość paczki. Do środka można włożyć wypełnienie w postaci folii bąbelkowej. Pamiętaj, że gdy zdecydowałeś się odesłać zamówienie, to musi być ono kompletne, bez uszkodzeń i innych zniszczeń. Ubrania muszą posiadać oryginalne metki i inne dodatkowe zabezpieczenia jeżeli były przy danym produkcie.

Co znajdziemy na stronie internetowego butiku Salme?

Sklep online Salme specjalizuje się w szyciu wysokiej jakości ubrań. Na stronie sklepu znajdziemy m.in. sukienki, płaszcze, kurtki czy garnitury. Nie zabraknie również okazji dla osób poszukujących czegoś w specjalnych cenach. Dostępna jest również zakładka z nowościami. Kobiety, które lubią być zawsze na topie z pewnością znajdą coś dla siebie. Salme zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. Wszystko za sprawą wieloletniego doświadczenia firmy, która tworzy modę, słuchając uwag swoich klientów. Z miesiąca na miesiąc firma się coraz bardziej rozwija, szyjąc niepowtarzalne kroje, ale także klasyki, które zawsze są w trendach i nigdy nie wychodzą z mody. Wejdźcie do świata Salme i zaufajcie, bo naprawdę jest warto.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto