Zwrot do Salon Mody Julia - jak nadać zwrot do Salon Mody Julia?

Dokonywanie zwrotów jeszcze nie było prostsze niż teraz. Nigdy nie mamy pewności, że zamówione produkty spełnią nasze oczekiwania, rozmiar będzie idealnie pasować czy prezent będzie trafiony. Salon Mody Julia oferuje odzież, akcesoria i bieliznę dla kobiet. Duży wybór zachęca do dokonywania zakupów dla siebie i poszukiwania wymarzonego produktu. Jeżeli okaże się, że nie do końca zamówiony towar jest dla nas odpowiedni możemy skorzystać ze zwrotu lub wymiany do Salonu Mody Julia. Jest to naprawdę proste i szybkie. Sprawdź nasz artykuł i przekonaj się sam!

Co można zwrócić i ile jest dni na zwrot do Salon Mody JULIA?

Do sklepu zwrócić można produkty kompletne, posiadające oryginalne metki i zabezpieczenia. Towar nie może nosić zniszczeń i śladów użytkowania. Każdy klient na zwrot towaru ma 14 dni od dnia otrzymania paczki. Nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu. Jedynie należy wypełnić odpowiedni formularz i wysłać go np. za pomocą poczty elektronicznej.

Jak nadać zwrot?

Zwrot do Salon Mody Julia możesz nadać na kilka sposobów. Odeślesz paczkę za pomocą usług Poczty Polskiej lub kurierskiej. Może także skorzystać z platformy Wygodne Zwroty, która w swojej bazie posiada już 10 tysięcy sklepów, a w tym Modny Butik Julia. Sprawdź bogata ofertę Wygodnych Zwrotów i nadaj swój zwrot szybciej niż myślisz.

Jak zapakować zwrot?

Paczkę ze zwrotem zapakuj najlepiej w oryginalne opakowanie. Możesz do tego użyć również innego kartonu lub foliopaku. Do środka włóż dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT. Zobacz, czy zwracany towar nie posiada żadnych uszkodzeń i zawiera oryginalne metki i zabezpieczenia. Zaklej paczkę taśmą i zaadresuj.

Jak nadać zwrot krok po kroku?

Aby nadać zwrot, wykonaj poniższe kroki:

  1. w ciągu 14 dni wyślij oświadczenie o odstąpieniu od umowy;
  2. zapakuj zwracane produkty i razem z nimi umieść w środku paczki dowód zakupu;
  3. zabezpiecz paczkę i wybierz odpowiednia formę zwrotu (możesz do tego wykorzystać platformę Wygodne Zwroty);
  4. odeślij paczkę i oczekuj zwrotu pieniędzy.

Jaki jest adres zwrotu do Salonu Mody Julia?

Adres zwrotu do Salonu Mody Julia to: Salon Mody JULIA, ul Staromiejska 15 F/1, 84-300 Lębork. Pamiętaj dokładnie zapisać adres zwrotu, by twoja paczka dotarła do siedziby sklepu.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto