Zwrot do Skateshop - jak odesłać zamówienie do Skateshop?

Sklep internetowy Skateshop z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom sporów zimowych i luźnego stylu. Znajdziemy tam wiele produktów przeznaczonych do uprawiania konkretnych dyscyplin zimowych. Wyposażymy się w buty na snowboard i potrzebne do tego akcesoria, kupimy także kaski, kominiarki, kominy czy też pokrowce na deski snowboardowe. Oprócz tego możemy nabyć coś na co dzień. Sklep w swojej ofercie ma także codzienne obuwie i odzież - koszulki, spodnie i bluzy. Wiemy, że zamawianie produktów jest naprawdę proste i zajmuje dosłownie chwilę. Jesteśmy przyzwyczajeni do takiej formy. Podobnie działają zwroty produktów. W tym przypadku nie mamy się o co martwić, ponieważ zwrot do Skateshop jest bezpieczny i satysfakcjonujący. Przeczytaj nasz poradnik i zobacz, w jaki sposób można bezproblemowo nadać paczkę ze zwrotem.

Jakich produktów nie można zwrócić do sklepu Skateshop?

Do sklepu internetowego Skateshop można zwrócić produkty kompletne i w stanie idealnym. Ważne jest, by rzeczy posiadały oryginalne zabezpieczenia i metki. Zamówienie nie może nosić śladów użytkowania, zabrudzeń, zniszczeń czy innych wad spowodowanych nieprawidłowym użytkowaniem. Sklep ma prawo odrzucić zwrot niespełniający wyznaczonych kryteriów. Każdy klient na zwrot swojego zamówienia ma 14 dni od dnia dostarczenia paczki bez konieczności podawania przyczyny.

Jak poprawnie spakować paczkę zwrotną?

Paczkę ze zwrotem najlepiej zapakować w oryginalne opakowanie. Można również użyć do tego innego kartonowego opakowania lub foliopaku. Trzeba pamiętać, aby nie zaklejać taśmą oryginalnych opakowań produktów, np. butów, po włożeniu ich do paczki. Do wnętrza przesyłki włóż wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu. Całkowity koszt przesyłki pokrywa klient, który także sam określa formę zwrotu. Sklep zaznacza, że nie wysyła potwierdzeń otrzymania paczki. Najlepiej wybrać formę paczki rejestrowanej. Informację o zwrocie klient otrzyma po zatwierdzeniu przez sklep.

W jaki sposób nadać zwrot do Skateshop?

Paczkę do sklepu Skateshop można nadać przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. Można skorzystać z platformy Wygodne Zwroty i bezpiecznie nadać swój zwrot. Strona ta posiada bogatą ofertę firm kurierskich. Dzięki temu każda osoba nawet najbardziej zabiegana może dostosować formę zwrotu do swoich potrzeb i oczekiwań. Wygodne Zwroty w swojej bazie posiada już 10 tysięcy sklepów, a w tym sklep Skateshop. Sprawdź już teraz i przekonaj się sam jakie to proste.

Pamiętaj, że sklep nie przyjmuje paczek wysyłanych za pobraniem ani nadanych bezpośrednio do paczkomatów.

Jaki jest adres zwrotu i dane kontaktowe do sklepu Skateshop?

Adres zwrotu do sklepu internetowego Skateshop to SKATESHOP.PL, ul. Zwierzchowskiego 31 ,61-249 Poznań. Ze sklepem można skontaktować się telefonicznie: 609 119 238 lub za pomocą adresu e-mail: kontakt@skateshop.pl

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto