Zwrot do SklepBiegacza- jak to zrobić? 

Zastanawiasz się, jak zrobić zwrot do SklepBiegacza? Nie trafiłeś z rozmiarem, kolorem lub po prostu produkt jednak nie przypadł Ci do gustu? Z platformą wygodnezwroty.pl zwrócisz swoje artkuły szybko i wygodnie.

sklepbiegacza zwroty

Zwrot SklepBiegacza- jakie produkty można zwrócić?

Produkty można zwrócić aż do 30 dni od momentu odebrania paczki. Zwracając produkt należy pamiętać, że jest się odpowiedzialnym za zmniejszenie jego wartości, które wynika z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Zwrot do SklepBiegacza - jak nadać? 

Jeśli masz konto online na stronie sklepu SklepBiegacza wystarczy, że wejdziesz w historię  swoich zamówień, wybierzesz to, które chcesz zwrócić i skorzystasz z przycisku ,,Zgłoś zwrot”, wypełnisz niezbędne dane, a gotowy formularz od razu pojawi się na twoim koncie. Jeśli nie posiadasz konta online, możesz pobrać formularz zwrotu i załączyć go do przesyłki z produktem. Zwrotu można też dokonać w jednym ze sklepów stacjonarnych. Bardzo wygodną opcją jest również skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl.

SklepBiegacza zwroty - krok po kroku

Zwrot do SklepBiegacza z platformą wygodnezwroty.pl jest niezwykle prosty. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak to zrobić:

1.Określ czy chcesz wydrukować etykietę. 

2. Wybierz firmę kurierską, jeśli zdecydujesz się na opcję bez etykiety możesz wybrać spośród urządzeń Inpost Paczkomat® lub DHL POP ( możesz zwrócić przesyłkę w różnych punktach nadań takich jak Żabka, czy automaty POP BOX.) Jeśli nadajesz z etykietą możesz skorzystać z punktów GLS lub DHL POP.

3.Uzupełnij swoje dane.

4.Wypełnij informacje dotyczące zamówienia.

5. Przygotuj swoją przesyłkę i nadaj ją do odpowiedniego punktu.

6.Poczekaj na zwrot pieniędzy

zwrot do SklepBiegacza krok po kroku

Zwrot SklepBiegacza - gdzie nadać?

Zwrotów dokonujemy na następujący adres:

MAGAZYN ZWROTÓW SZOPEX-DUTKIEWICZ sp. z o.o. sp. k.

ul.Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

SklepBiegacza zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Pamiętaj, że karton producenta, w którym oryginalnie zapakowane są buty nie stanowi opakowania do zwrotu i należy go dodatkowo zabezpieczyć np. szarym papierem, czy folią bąbelkową. Upewnij się, że twoje opakowanie jest dobrze zaklejona i nie ma w nim za dużo luzu.

Ile jest czasu na zwrot?

Jak przygotować przesyłkę ze zwrotem?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto