Zwrot do Snug Wear - jak wysłać paczkę zwrotną?

Zakupy online cieszą się dużą popularnością. Bez wychodzenia z domu kupimy wszystko, czego w danym momencie potrzebujemy. Nie musimy przejmować się długimi kolejkami do sklepowych kas czy trudnym dojazdem z galerii handlowych. W Internecie znajdziemy naprawdę wiele. Dodatkowo strony sklepów online wykonane są w taki sposób, by każdy bez problemu mógł odnaleźć to czego aktualnie poszukuje. Podczas składania zamówień możemy zastanawiać się, co w przypadku zwrotu nietrafionego produktu? Nie musisz się niczym przejmować. W poniższym artykule przedstawimy ci odpowiedzi dotyczące odsyłanie niedopasowanych rzeczy, ale także to o czym powinieneś pamiętać, nadając paczkę ze zwrotem.

Snug Wear - czym się charakteryzuje?

Marka Snug Wear specjalizuje się w projektowaniu wyjątkowych sukienek i nie tylko. Podstawową zasadą dla projektantów jest komfort i dopasowanie. Sukienki, bluzki, spódnice, spodnie, bluzy czy swetry szyte są wyłącznie w polskich szwalniach z wykorzystaniem materiałów dostępnych w Polsce. Wszystkie produkty wytwarzane są w sposób całkowicie etyczny, a celem jest poszanowanie środowiska naturalnego. Każda rzecz wykonana jest z dbałością o szczegóły, a wysoka jakość materiałów sprawi, że ubrania te będą służyły każdej kobiecie na długie lata. Klasyczne kroje dostępne na stronie internetowej Snug Wear są dobre na wszystkie okazje. Dzięki temu mamy możliwość stworzenia szafy kapsułowej. Dobra jakość ubran idzie w parze z pięknym wyglądem. Sprawdź i przekonaj się sama.

O czym należy pamiętać dokonując zwrotu zamówienia do Snug Wear?

Zwracając nietrafione zamówienie do Snug Wear każdy klient ma 14 dni kalendarzowych na odstąpienie od umowy. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu. Można go wydrukować ze strony sklepu lub według wzoru napisać odręcznie. Sklep Snug Wear nie odbiera paczek wysyłanych za pobraniem. Zwrot płatności nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej przez sklep.

Jaki jest adres zwrotu/rekalamcji do Snug Wear?

Zwrot lub reklamację do Snug Wear należy wysłać na podany adres:

Snug

ul. Lencewicza 5/20

01-493 Warszawa

Czy jest możliwe zgłoszenie reklamacji?

Aby zareklamować produkt, konieczne jest wypełnienie formularza reklamacyjnego, który dostępny jest na stronie internetowej sklepu oraz dołączenie go do paczki wraz z dowodem zakupu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty jej otrzymania. Warto zaznaczyć, że reklamacje dotyczące produktów wynikających z niewłaściwego użytkowania (uszkodzenia mechaniczne) lub nieprawidłowej pielęgnacji (pranie w zbyt wysokiej temperaturze lub nieprawidłowe suszenie) nie będą przyjmowane.

Jak skontaktować się z obsługą klienta w Snug Wear?

W razie ewentualnych pytań dotyczących zamówień, zwrotów czy asortymentu sklepu można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą numeru telefonu +48 509 151 966 lub korzystając z adresu e-mail: kontakt@snugwear.pl.

Jak krok po kroku nadać zwrot do Snug Wear?

Przesyłkę zwrotną do Snug Wear można nadać dowolną formą. Skorzystać m.in. można z usług firmy kurierskiej DPD. Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które pomogą odesłać nietrafione zamówienie do sklepu:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Zwrot środków nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia paczki do sklepu Snug Wear.

Jak spakować zamówienie zwrotne?

Zamówienie zwrotne do Snug Wear najlepiej zapakować w karton, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Jest to istotne w przypadku minimalizacji odpadów. W przypadku, gdy nie posiadamy już oryginalnego opakowania, można użyć dowolnego. Istotne jest, aby zwracane produkty bezpiecznie dotarły do siedziby sklepu. Do wnętrza przesyłki należy włożyć wypełniony formularz zwrotu lub napisany odręcznie razem z dowodem zakupu. Rzeczy nie mogą posiadać żadnych śladów użytkowania. Ubrań nie można prać, muszą mieć one przypięte wszystkie oryginalne metki i ewentualne dodatkowe zabezpieczenia. Jakiekolwiek zniszczenia, zabrudzenia czy wyczuwalne zapachy mogą odrzucenie zwrotu przez sklep.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto