Zwrot do Sportano - jak sprawnie odesłać paczkę ze zwrotem do Sportano?

Przesyłkę zwrotną można nadać w zaledwie kilka minut. Jeżeli myślisz, że cały proces cię przytłoczy i możesz sobie z nim nie poradzić, to jesteś w błędzie. W poniższym artykule udowodnimy ci, że zwrot do Sportano jest łatwy i przede wszystkim bezpieczny. Podpowiemy ci, o czym musisz pamiętać i na co zwracać uwagę, podczas gdy zdecydujesz się na zwrot nietrafionego zamówienia, ponieważ zakupiony produkt nie zawsze musi spełnić twoje oczekiwania. Zachęcamy do lektury naszego tekstu, aby poznać tajniki zwrotów i przekonać się, że to naprawdę nic strasznego.

Jak spakować paczkę zwrotną do Sportano?

Paczkę zwrotną do Sportano zapakuj w kartonowe pudełko, foliopak lub papierową torbę. Pamiętaj, aby wypełnić formularz zwrotu, który został dołączony do zamówienia. W przesyłce umieść kompletne produkty. Całość odpowiednio zaklej. Jeżeli używasz opakowania, które ma przyklejone stare etykiety, to koniecznie usuń je przed wysłaniem zwrotu.

Jakie produkty można zwrócić?

Do Sportano można zwrócić wszystkie produkty, pod warunkiem że posiadają one wszystkie oryginalne metki. Ubrania, obuwie czy akcesoria nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania, uszkodzeń lub plam.

Ile jest dni na zwrot zamówienia?

Każdy klient sklepu internetowego Sportano może dokonać zwrotu swojego zamówienia. Odesłać je można w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia. 

Jakie są metody zwrotów w Sportano?

Do Sportano można zwrócić produkty za pomocą dowolnej firmy kurierskiej. 

  1. Zaloguj się do swojego konta i przejdź do zakładki Moje konto i wybierz opcję Zwroty.
  2. Zaznacz produkty, które chcesz zwrócić i określ powód zwrotu i naciśnij DOKONAJ ZWROTU.

Jeżeli nie posiadasz konta w sklepie internetowym, wykonaj poniższe kroki:

  1. Na stronie sklepu przejdź do zakładki Zwrot bez logowania i podaj numer zamówienia wraz z adresem e-mail, dzięki któremu zakupiłeś produkty.
  2. Zaznacz produkty, które zamierzasz zwrócić i kliknij NADAJ ZWROT; potwierdzenie przyjęcia zwrotu otrzymasz na podany adres e-mail.

Zwrot zamówienia za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na szybkiezwroty.pl i wyszukaj Sportano, a następnie wypełnij formularz zwrotu i określ rozmiar swojej przesyłki;
  • kod nadania zostanie przysłany na twój e-mail;
  • zapakuj produkty i zapisz na paczce wygenerowany kod nadania i nadaj zwrot w dowolnym paczkomacie;
  • oczekuj na zwrot gotówki.

Jak złożyć reklamację?

Jeżeli zdecydowałeś się złożyć reklamację, wypełnij formularz reklamacyjny dostępny na stronie internetowej sklepu. Skontaktuj się z obsługą klienta - kontakt@sportano.pl. W formularzu uwzględnij powód, kiedy uszkodzenie zostało zauważone i w jaki sposób reklamacja ma być rozwiązana (zwrot środków, wymiana lub naprawa). Pamiętaj, aby dołączyć zdjęcia wady. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych.

Czym jest platforma PayPo?

Platforma PayPo służy do dokonywania płatności odroczonych. Sklep Sportano daje możliwość skorzystania z tej opcji swoim klientom. Dzięki PayPo kupujący mogą odroczyć płatność do 30 dni od dokonania zakupu. Cały proces jest bezpieczny i klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

Jakie produkty znajdziemy na stronie internetowej Sportano?

Sportano to nowoczesna platforma gromadząca w jednym miejscu czołowe marki i najlepsze produkty z praktycznie każdej dyscypliny sportowej. Szeroki asortyment pochodzi od renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i entuzjastów aktywnego stylu życia. Marka oferuje wysokiej jakości sprzęt renomowanych marek dla każdego poziomu zaawansowania, co sprawia, że zarówno początkujący, jak i doświadczeni sportowcy, znajdą to, czego potrzebują. Strona internetowa Sportano została bardzo dobrze przygotowana. Klient dzięki produktom posegregowanym w odpowiednie zakładki szybko znajdzie to, czego potrzebuje.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto