Zwrot do SPORTOWYSKLEP - jak to zrobić?

Zrobiłeś zakupy w SPORTOWYSKLEP i nie jesteś zadowolony z produktu? Nie martw się, zawsze możesz go zwrócić. Wykonaj zwrot do SPORTOWYSKLEP! Najlepiej za pośrednictwem platformy wygodnezwroty.pl. Powinieneś rozważyć tę opcję, jeśli chcesz zaoszczędzić czas.

Zwrot do SPORTOWYSKLEP - jakie produkty można zwracać do sklepu?

Możesz dokonać w SPORTOWYSKLEP zwroty każdego produktu, który nie spełnia Twoich oczekiwań. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Oczywiście towar musi być w nienaruszonym stanie.

wygodnezwroty do Sportowysklep

Jak nadać zwrot SPORTOWYSKLEP?

Istnieją trzy sposoby nadania zwrotu do SPORTOWYSKLEP, jednak ostatni z nich jest najkorzystniejszy i najwygodniejszy:

 • zgłoś zwrot poprzez wypełnienie formularza
 • wyślij lub zanieś zwrot do sklepu: zwracane zamówienie wyślij na poniższy adres lub przynieś osobiście:

MAGAZYN ZWROTÓW SZOPEX-DUTKIEWICZ sp.z.o.o. sp. k.

ul. Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

 • dokonaj zwrotu poprzez Wygodne Zwroty: wystarczy, że wciśniesz przycisk NADAJ ZWROT, który znajdziesz powyżej. Strona automatycznie przekieruje Cię do miejsca, w którym wygodnie zwrócisz zakupiony produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań. Wybierz Wygodne Zwroty, jeśli szanujesz swój czas i nie chcesz poświęcać go za dużo na formalności, związanych ze zwrotem towarów.

Jak nadać zwrot SPORTOWYSKLEP? Krok po kroku

Oto instrukcja nadania krok po kroku zwrotu za pomocą platformy wygodnezwroty.pl:

 1. Określ, czy chcesz nadać zwrot bez etykiety, czy samodzielnie wydrukujesz etykietę.
 2. Wybierz firmę kurierską, która dostarczy zwracany produkt do nadawcy. Możesz wybrać zwrot za pośrednictwem urządzenia InPost Paczkomat 24/7® nadać w punkcie DHL, na przykład w automacie wysyłkowym firmy DHL, w Żabce, w inmedio lub 1minute.
 3. Wpisz swoje dane. Dla wygody możesz również zalogować się przez Google lub kontynuować przez Facebook. Te portale mogą udostępnić Twoje dane, dzięki czemu nie będziesz robić tego samodzielnie.
 4. Opcjonalnie wpisz numer zamówienia.
 5. Upewnij się, że sklep sportowysklep.pl nie wymaga dołączenia formularza zwrotu lub wcześniejszego zgłoszenia odstąpienia od umowy. W tym celu wejdź na sportowysklep.pl, by się tego dowiedzieć.
 6. Zaakceptuj potrzebne zgody.
 7. Dokonaj płatności za przesyłkę.
 8. Spakuj przesyłkę. Zapakuj produkt do oryginalnego opakowania, a potem do kartonu, w którym otrzymałeś paczkę. Zabezpiecz go przed przypadkowym otwarciem, najlepiej zaklejając je taśmą na wzór litery H. 
 9. Jeśli masz do odesłania mniejszy produkt, na przykład ubrania, wykorzystaj dowolne, dostępne możliwości. Produkt w oryginalnym opakowaniu możesz: włożyć w kopertę bąbelkową, zabezpieczyć szarym papierem, umieścić w foliopaku lub użyć grubszego, nieprzezroczystego worka, który szczelnie zakleisz.
 10. Jeśli posługujesz się opakowaniem, w którym otrzymałeś zamówienie, upewnij się, że nie ma na nim etykiety nadawczej! Etykietę możesz zerwać, całkowicie zamazać lub zakleić nową etykietą. Gwarantuje to prawidłowe doręczenie Twojej przesyłki.
 11. Uwaga! Zgodnie z regulaminem DHL: opakowanie wadliwe, słabo zabezpieczone lub posiadające napisy, wizerunki, grafiki naruszające prawo, mogą nie zostać przyjęte w firmie przewozowej. Jeśli więc wysyłasz paczkę za pośrednictwem firmy przewozowej DHL, zastosuj się do powyższej zasady.
 12. Przyklej etykietę wysyłkową, jeśli ją wydrukowałeś lub dla bezpieczeństwa napisz w sposób czytelny wygenerowany numer zwrotu, jeśli wybrałeś opcję zwrotu bez etykiety.
 13. Nadaj przesyłkę w urządzeniu InPost Paczkomat lub za pośrednictwem firmy przewozowej DHL.
 14. Ciesz się spokojem, wynikającym ze zwróconego produktu za pomocą Wygodnych Zwrotów!

Gdzie nadać SPORTOWYSKLEP zwroty?

Możesz wybrać zwrot za pośrednictwem urządzenia InPost Paczkomat 24/7® nadać w punkcie DHL, na przykład w automacie wysyłkowym firmy DHL, w Żabce, w inmedio lub 1minute. Możesz również wysłać paczkę bezpośrednio na podany adres:

MAGAZYN ZWROTÓW SZOPEX-DUTKIEWICZ sp.z.o.o. sp. k.

ul. Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

Jak zapakować przesyłkę?

Zapakuj produkt do oryginalnego opakowania, a potem do kartonu, w którym otrzymałeś paczkę. Zabezpiecz go przed przypadkowym otwarciem, najlepiej zaklejając je taśmą na wzór litery H. Jeśli masz do odesłania mniejszy produkt, na przykład ubrania, wykorzystaj dowolne, dostępne możliwości. Produkt w oryginalnym opakowaniu możesz: włożyć w kopertę bąbelkową, zabezpieczyć szarym papierem, umieścić w foliopaku lub użyć grubszego, nieprzezroczystego worka, który szczelnie zakleisz. Jeśli posługujesz się opakowaniem, w którym otrzymałeś zamówienie, upewnij się, że nie ma na nim etykiety nadawczej! Etykietę możesz zerwać, całkowicie zamazać lub zakleić nową etykietą. Gwarantuje to prawidłowe doręczenie Twojej przesyłki. Uwaga! Zgodnie z regulaminem DHL: opakowanie wadliwe, słabo zabezpieczone lub posiadające napisy, wizerunki, grafiki naruszające prawo, mogą nie zostać przyjęte w firmie przewozowej. Jeśli więc wysyłasz paczkę za pośrednictwem firmy przewozowej DHL, zastosuj się do powyższej zasady. Przyklej etykietę wysyłkową, jeśli ją wydrukowałeś lub dla bezpieczeństwa napisz w sposób czytelny wygenerowany numer zwrotu, jeśli wybrałeś opcję zwrotu bez etykiety.

FAQ - zwrot do SPORTOWYSKLEP

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Po jakim czasie otrzymasz zwrot środków na konto?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto