Zwrot do Środowisko Miejskie - jak odesłać produkty?

Wysyłanie paczek zwrotnych jest bardziej wygodne, niż mogłoby się wydawać. W dzisiejszych czasach preferujemy zakupy online, ceniąc sobie wygodę i oszczędność czasu. Sklepy internetowe oferują nam szeroki wybór produktów, co pozwala zaspokoić nie tylko nasze własne potrzeby, ale także oczekiwania osób bliskich. Jednakże, jeśli z jakiegoś powodu nie spełnimy naszych oczekiwań lub prezent okaże się nieodpowiedni, każdy ma możliwość jego zwrotu, spełniając przy tym kilka warunków. O tych warunkach opowiemy w poniższym artykule, który specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Znajdziesz w nim odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące zwrotów paczek, abyś mógł bez obaw i problemów zwrócić swoją przesyłkę. Zapraszamy do lektury naszego artykułu i nadania zwrotu do Środowisko Miejskie szybko i wygodnie.

Marka Środowisko Miejskie - co oferuje?

Marka Środowisko Miejskie powstała w 2013 roku jak współcześnie produkująca ubrania uliczne i sportowe. W odzieży produkowanej w Środowisku Miejskim każdy poczuje się wyjątkowo i niesamowicie wygodnie. Niepowtarzalne wzory, fasony i kolory spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. W ofercie sklepu znajdziemy koszulki, bluzy z kapturem i bez, spodnie joggery oraz dresowe. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszej jakości bawełny dostępnej na polskim rynku. Ubrana te nie są przeznaczone tylko dla aktywnych osób, ale również dla tych, którzy chcą czuć się wygonie i komfortowo na co dzień! 

Jaki jest czas zwrotu zamówienia?

Każdy klient na zwrot zamówienia ma 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia. 

Jak spakować zamówienie zwrotne?

Zamówienie zwrotne do Środowisko Miejskie należy zapakować w pudełko, które dobrze zabezpieczy przesyłkę podczas transportu do sklepu. Do wnętrza należy włożyć wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy, w którym trzeba zapisać numer zamówienia, imię i nazwisko, nazwę produktu, cenę, numer rachunku bankowego i nazwę banku. Oprócz tego załączyć trzeba również dowód zakupu. Po zapakowaniu kompletnych rzeczy całość należy dokładnie zakleić np. szeroką taśmą lub umieścić w foliopaku.

Jak nadać przesyłkę zwrotną do Środowisko Miejskie?

Sklep internetowy proponuje wysyłkę nietrafionych produktów za pomocą platformy Wygodne Zwroty. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję zwrotu:

  • Spośród naszej stale rosnącej listy sklepów, wybierz ten, do którego chcesz odesłać swoje zamówienie. W tym przypadku do Środowisko Miejskie. Obecnie mamy ponad 10 tysięcy sklepów w naszej bazie, których liczba ciągle rośnie.
  • Wypełnij formularz, w którym należy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, podać swoje dane, a na samym końcu uregulować koszty przesyłki. Proces ten obejmuje brak konieczności drukowania etykiety i unika adresowania paczki. 
  • Zanieś paczkę do punktu nadania. Możesz skorzystać z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy sklepy takie jak Żabka, Stokrotka, Lidl itd. 
  • Poczekaj na zwrot środków. Sklepy zazwyczaj zwracają pieniądze w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Czego nie można zwrócić?

Do sklepu Środowisko Miejskie zwrócić nie można produktów niekompletnych. Jeżeli w przesyłce otrzymaliśmy gratisy i zdecydowaliśmy się na zwrot, to musimy odesłać całość zamówienia. W przypadku ich braku sklep uzna zwrot za nieważny. Zwracane produkty muszą posiadać wszystkie oryginalne metki, brak jakichkolwiek zabrudzeń i zniszczeń.

Jaki jest adres zwrotu?

Adres zwrotu to:

Środowisko Miejskie

ul. Beskidzka 4

43-400 Puńców

dopisek “Zwrot e-sklep”

Jakie formy płatności dostępne są w Środowisko Miejskie?

W sklepie internetowym Środowisko Miejskie dostępne są następujące formy płatności: przelew na konto bankowe, przelew online - Blik, karty płatnicze (Visa, MasterCard), ratalne e-raty, PayPo, P24NOW, za pobraniem.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto