Zwrot do Street Colors - jak odesłać nietrafione zamówienie do Street Colors?

Składanie zamówień online stało się naszą codziennością. Lubimy poszukiwać ciekawych produktów nie tylko dla siebie, ale także dla bliskich. Sklep internetowy Street Colors daje nam możliwość znalezienia wyjątkowych produktów w okazyjnych cenach. Znajdziemy tam różnorodne modele butów w wielu popularnych firm, ale także zaopatrzymy się w odzież męską czy dodatki. Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której zamówienie nie do końca spełni nasze oczekiwania, możemy skorzystać z opcji zwrotu produktów. Chcesz przekonać się, że zwrot zamówienia nie zajmuje dużo czasu i jest naprawdę bezproblemowy? Zajrzyj do naszego artykułu!

Jak zapakować paczkę ze zwrotem do Street Colors?

Zwracane produkty zapakuj najlepiej w oryginalne opakowanie. Możesz do tego użyć także kartonowego pudełka lub foliopaku. Pamiętaj jednak, aby przesyłka została dokładnie zabezpieczona, np. szeroką taśmą lub stretchem w przypadku kartonowego pudełka. 

Jakie produkty podlegają zwrotowi?

Do sklepu internetowego Street Colors można zwrócić wszystkie produkty, pod warunkiem że klient spełni podstawowe warunki. Zwracane rzeczy muszą być w stanie idealnym i kompletnym. Obowiązkowe jest, aby posiadały wszystkie niezbędne metki i ewentualne dodatkowe zabezpieczenia. Towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, czyli zabrudzeń lub zniszczeń. W innym przypadku sklep może odrzucić przyjęcie zwrotu.

Nadaj swój zwrot krok po kroku

Swoją paczkę nadasz szybko, dzięki usłudze Wygdone Zwroty. Platforma ta w swojej bazie posiada ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym Street Colors. Zobacz poniższą instrukcję i nadaj swoją paczkę:

  1. Wejdź na Wygodne Zwroty i wybierz preferowany sklep, do którego planujesz zwrócić towar spośród rosnącej listy dostępnych sklepów. Wybierz ten, z którym związane jest twoje zamówienie.
  2. Wypełnij formularz, aby zarejestrować zwrot w systemie zwrotów oraz ureguluj koszty przesyłki. W formularzu podaj szczegóły dotyczące przesyłki, wybierz firmę kurierską i wprowadź swoje dane. Ta procedura obejmuje także brak potrzeby drukowania etykiety oraz ręcznego adresowania paczki
  3. Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl itp. 
  4. Oczekuj na zwrot środków. Przewidywany czas oczekiwania na zwrot pieniędzy to zazwyczaj 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.

Informacje dotyczące zwrotu produktów

Klienci sklepu internetowego Street Colors mają 14 dni na zwrócenie swojego zamówienia bez konieczności podawania przyczyny zwrotu. To osoba zwracająca w całości pokrywa koszty wysyłki produktów i adresuje paczkę pod adres: Street Colors, ul. Warszawska 140, 05-300, Mińsk Mazowiecki. Sklep zaznacza, że nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem. Jeżeli klient miałby jakiekolwiek pytania może skontaktować się ze sklepem w podany sposób - telefonicznie 786150380 lub mailowo sklep@streetcolors.pl

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto