Zwrot do Szwendam Się - Jak zrobić zwrot do sklepu Szwendam Się?

Odwiedzenie sklepu internetowego Szwendam Się to gwarancja różnorodności produktów, ale również elastyczności w przypadku ewentualnych zmian decyzji zakupowych. W niniejszym artykule postaramy się wyjaśnić w prosty sposób, jak dokonać zwrotu do tego sklepu. Przyjrzymy się krok po kroku procedurze zwrotu, niezbędnym krokom i istotnym informacjom ułatwiającym klientom proces zwracania nabytych produktów.

Ile jest dni na dokonanie zwrotu do Szwendam Się?

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Ten sam okres obowiązuje w przypadku wymiany towaru. Klient musi odesłać towar do sklepu nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy. Jeśli klient nie odesłał towaru w tym okresie, sklep może odmówić jego przyjęcia lub zwrócić towar na koszt klienta. W przypadku braku informacji od klienta w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy, klient traci możliwość zwrotu towaru.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot środków za zwrot Szwendam Się?

Przy zwrocie towaru, klient musi dołączyć pismo z danymi potrzebnymi do dokonania przelewu bankowego. Zwrot pieniędzy za odesłany towar następuje na wskazane przez klienta konto bankowe w ciągu od 3 do maksymalnie 14 dni od daty dostarczenia zwrotu towaru. Formularz niezbędny do tego procesu można znaleźć na stronie sklepu.

Jak wygodnie zwrócić produkty do Szwendam Się?

  1. Odwiedź wygodnezwroty.pl: Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
  2. Znajdź opcję "Nadaj zwrot": Poszukaj przycisku lub sekcji, która umożliwia wyszukanie sklepu, w tym przypadku "Szwendam Się", i wybierz opcję "Nadaj zwrot".
  3. Wypełnij formularz zwrotu: Po znalezieniu sklepu "Szwendam Się", wypełnij formularz, który będzie składał się z kilku etapów. Podaj niezbędne informacje, takie jak numer zamówienia, dane kontaktowe oraz szczegóły dotyczące zwrotu, jakie będą wymagane.
  4. Wybierz firmę kurierską i etykietę zwrotną: W trakcie wypełniania formularza, będziesz mógł wybrać firmę kurierską, zdecydować, czy chcesz wydrukować etykietę zwrotną, oraz podać informacje o zwrocie.
  5. Wybierz metodę płatności za usługę zwrotu: Jeśli taka opcja jest dostępna, wybierz preferowaną metodę płatności za usługę zwrotu.
  6. Potwierdź dane: Upewnij się, że wszystkie wprowadzone dane są poprawne, przejrzyj podsumowanie i potwierdź proces zwrotu.

Na jaki adres wysyłać zwroty do sklepu Szwendam Się?

Na poniższy adres można wysyłać zwroty do sklepu Szwendam Się:

Szwendam Się sp. z o.o.

ul. Wilsona 30/32 lok. F1C

42-200 Częstochowa

Jak wygląda proces wymiany produktów w sklepie Szwendam Się?

Proces wymiany produktów w sklepie Szwendam Się składa się z następujących kroków:

  1. Klient informuje sklep poprzez e-mail o chęci wymiany towaru na konkretny produkt.
  2. Wysyłka nowego towaru następuje w ciągu 3-7 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru.
  3. Różnica w cenie pomiędzy zwracanym i nowym produktem jest pokrywana przez klienta lub sklep, zależnie od tego, czy nowy towar jest droższy czy tańszy.
  4. Klient otrzymuje nowy produkt po zatwierdzeniu wymiany przez sklep.

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto