Zwrot do Tymoteo - Poradnik Tymoteo zwroty

Kupowanie butów nie jest proste. Aby zapewnić odpowiedni komfort, ta część garderoby musi być bardzo dobrze dopasowana do indywidualnego rozmiaru i kształtu stopy. A kupowanie butów przez Internet to jeszcze większe wyzwanie. Ale nic nie szkodzi! Zawsze można przecież zwrócić towar. Chcesz zrobić zwrot do Tymoteo, ale obawiasz się czy zostanie przyjęty? Niepotrzebnie! Nie trzeba wiele, aby zwrot Tymoteo przebiegł pomyślnie. Skorzystaj z kreatora zwrotów dostępnego na wygodnezwroty.pl i pozbądź się swoich niepowności dotyczących zakupów Internetowych!

Czy mogę zrobić zwrot do Tymoteo mojego produktu? 

Sklep oferuje sprzedaż akcesoriów do obuwia typu: wkładki do butów i czyściki. W wypadku tych produktów, po rozpieczętowaniu ich zwrot do Tymoteo jest niemożliwy. Przykładowo - żelowe wkładki do butów po przyklejeniu i odklejeniu ich, nie podlegają zwrotowi. Jednak to tylko kilka produktów. Inny towar można zwrócić, jeśli nie jest zniszczony i zostanie zachowany termin niezbędny do odstąpienia od umowy.

wygodnezwroty do Tymoteo

Jak nadać zwrot do Tymoteo?

Aby zrobić zwrot Tymoteo, zaloguj się na Twoje konto w sklepie i kliknij przycisk Dodaj zwrot. Jeśli dokonałaś/eś zakupu bez rejestracji odszukaj wiadomość e-mail z potwierdzeniem wpłynięcia zamówienia i kliknij przycisk Twoje konto w sklepie. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie.

Termin na odstąpienie od umowy wynosi 14 dni od odebrania zakupionego towaru. Aby go zachować, należy wysłać oświadczenie odstąpienia od umowy na mail sklepu, lub pocztą tradycyjną. 

Najprostszym sposobem nadania zwrotu, jest skorzystanie z kreatora zwrotów. Znajdziesz go na wygodnezwroty.pl. Poniżej przedstawiamy jak to wygląda krok po kroku.

Tymoteo zwroty krok po kroku

  1. W wyszukiwarce na platformie wygodnezwroty.pl odnajdź nazwę sklepu.
  2. Wybierz punkt nadania paczki - Paczkomat®, lub inny dostępny w Twojej okolicy.
  3. Podaj swoje dane.
  4. Podaj numer swojego zamówienia zamówienia.
  5. Wybierz opcję płatności. (Tymoteo nie przyjmuje przesyłek za pobraniem)
  6. Opłać paczkę, zanieś do punktu i czekaj na zwrot pieniędzy!

Adres dla Tymoteo zwroty

Sklep Obuwniczy TYMOTEO

ul. Warszawska 319 C

42-209 Częstochowa.

Jak prawidłowo zapakować paczkę ze zwrotem?

Przygotowując do Tymoteo zwroty, nie traktuj pudełka na buty jako część ochronna dla butów - pudełko to część zakupionego towaru i powinno wrócić do sprzedawcy niezniszczone. Zabezpiecz pudełko przed otarciami i wstrząsami. Najlepiej zawinąć je w folię bąbelkową i zapakować w gruby karton.

FAQ - Zwrot do Tymoteo

Jaki jest adres do wysyłki zwrotu?

Jaki jest termin na zrobienie zwrotu?

Czy można zanieść zwrot do sklepu stacjonarnego?

Kiedy zostaną mi zwrócone pieniądze?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto