• AlleKurier
 • Poradniki
 • Zwrot do ubierzsie.com - jak bezproblemowo zwrócić nietrafione zamówienie?

Zwrot do ubierzsie.com - jak bezproblemowo zwrócić nietrafione zamówienie?

Dzięki platformom internetowym możemy dokonywać zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Jasne i przejrzyste platformy oferują szeroki wybór produktów, co sprawia, że coraz częściej decydujemy się na dokonywanie transakcji online. Zdarza się jednak, że produkt nie spełnia naszych oczekiwań lub nie pasuje do naszych preferencji. Nie ma potrzeby się tym martwić, ponieważ procedura zwrotu do ubierzsie.com jest naprawdę prosta. Wszystkie szczegóły zostały opisane w poniższym artykule. Zachęcamy do lektury!

Ubierzsie.com - co oferuje klientom?

Sklep internetowy ubierzsie.com oferuje swoim klientom prestiżowe marki premium w atrakcyjnych cenach. Znajdziemy tam produkty rozpoznawalnych projektantów wyróżniających się najwyższą jakością. Dla ubierzsie.com ważna jest satysfakcja klienta i spełnianie oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających. Na stronie znajdziemy nieograniczoną liczbę ubrań od klasycznych i bardziej eleganckich krojów po sportowe stylizacje.

Jakie metody płatności dostępne są w sklepie ubierzsie.com?

W sklepie internetowym ubierzsie.com klienci mogą skorzystać z kilku różnych form płatności. Są to:

 • BLIK;
 • PayU;
 • Płatność kartą;
 • Przelew bankowy;
 • Płatność przy odbiorze;
 • PayPo i Twisto - są to płatności odroczone, czyli klient na spłatę zakupionych produktów ma kilkanaście dni, dokładnie określonych w regulaminie.

Czy jest możliwość złożenia reklamacji?

Tak, sklep ubierzsie.com oferuje klientom możliwość złożenia reklamacji. W tym wypadku należy pobrać i czytelnie wypełnić druk reklamacyjny dostępny na stronie internetowej sklepu i odesłać czyste produkty na podany adres. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny produkt. Jeżeli taka sytuacja nie będzie możliwa, sklep zwróci wydane pieniądze na konto klienta. Reklamacja może być rozpatrywana w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia jej do siedziby sklepu.

Jaki jest adres reklamacji/zwrotu do ubierzsie.com?

Reklamowane lub zwracane produkty należy odesłać na adres: 

Ubierszie.com

ul. Herbowa 1

62-069 Dąbrówka

Jaki jest czas na dokonanie zwrotu?

Każdy klient sklepu ubierszsie.com ma szansę na zwrot nietrafionego zamówienia. Zwrotu dokonać można w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia. Wydane środki zostaną przelane na konto klienta wskazane w formularzu zwrotu w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Pamiętaj, że sklep nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem.

Jak nadać przesyłkę zwrotną do ubierzsie.com?

Zwracane produkty odpowiednio zapakuj razem z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy i wykonaj poniższe kroki:

 1. Wejdź na szybkiezwroty.pl i w polu wyszukiwania wpisz nazwę sklepu, do którego chcesz odesłać swoje zamówienie, w tym przypadku ubierzsie.com;
 2. Naciśnij ZWRÓĆ TERAZ i określ rozmiar paczki;
 3. Wypełnij wszystkie pola z wymaganymi informacjami -  imię i nazwisko, numer zamówienia, numer telefonu, adres e-mail;
 4. Zaznacz odpowiednie zgody i podaj przyczynę zwrotu swoich produktów i kliknij ZWRACAM PACZKĘ;
 5. Kod nadania znajdziesz w aplikacji InPost oraz na wskazanym w formularzu adresie e-mail;
 6. Paczkę zwrotną możesz nadać w dowolnie wybranym przez ciebie paczkomacie, wpisując kod nadania na ekranie;
 7. Umieść przesyłkę w odpowiedniej skrytce i zamknij okienko.

Jak spakować zamówienie zwrotne do ubierzsie.com?

Zamówienie ze zwrotem do ubierzsie.com zapakuj do opakowania, w którym dostarczono do ciebie przesyłkę. Pamiętaj, aby wcześniej usunąć stare etykiety. W przypadku, gdy już go nie posiadasz, możesz użyć innego kartonowego pudełka, które równie dobrze zabezpieczy twój zwrot. Wydrukuj i czytelnie wypełnij formularz zwrotu, który koniecznie umieść w przesyłce. Włóż zwracane produkty i zabezpiecz wszystko szeroką taśmą tak, by paczka bez uszkodzeń dotarła do magazynu sklepu.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu ubierzsie.com zwrócić można rzeczy w pełni kompletne bez żadnych uszkodzeń i zniszczeń. Produkty muszą posiadać wszystkie oryginalne metki razem z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami.  Zamówionych towarów nie można prać i nosić dłużej niż to zwyczajnego przymierzenia w celu sprawdzenia zgodności rozmiaru.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto