Zwrot do Undress Code - jak nadać przesyłkę ze zwrotem do Undress Code?

Żyjemy w coraz szybszym tempie, dlatego lubimy z poziomu telefonu przeglądać produkty w sklepach internetowych. Bogata oferta sklepów online umożliwia nam zamawianie różnych produktów bez ograniczeń. Nie musimy tracić czasu na stanie w kolejkach do przymierzalni, a następnie w kolejkach do kas. Ale niestety, w przypadku zakupów online nie możemy fizycznie dotknąć produktu ani go przymierzyć, co może prowadzić do sytuacji, w których zwrot towaru staje się koniecznością. W takich przypadkach Undress Code oferuje prostą i bezpieczną procedurę zwrotu. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących zwrotów, to przeczytaj poniższy tekst!

Jak nadać zwrot do Undress Code?

Klienci mają 14 dni od dnia otrzymania przesyłki na jej zwrot. Gdy postanowisz zwrócić towar powiadom o tym sklep poprzez formularz Google: https://forms.gle/Xo6Dboyw5FD36tUi6.

  • Po złożeniu zgłoszenia masz 3 dni na nadanie paczki zwrotnej:
  • Wejdź na szybkiezwroty.pl i uzupełnij formularz o wszystkie niezbędne dane do wysyłki;
  • Wybierz z listy sklepów Undress Code i uzupełnij dane. Po otrzymaniu potwierdzenia ze strony otrzymasz kod nadania paczki na adres e-mail oraz SMS. 
  • Swoją paczkę nadasz w dowolnym paczkomacie.
  • Na ekranie urządzenia wybierz opcję nadania przesyłki ze specjalnym kodem.

Sklep w ciągu 14 dni od otrzymania paczki i zaakceptowaniu jej zawartości, zwróci wydane środki. Dzięki skorzystaniu z usług szybkiezwroty.pl nie będziesz musiał drukować etykiety zwrotnej.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu Undress Code można zwrócić wyłącznie produkty nienoszące śladów użytkowania. Produkty muszą posiadać wszystkie metki wraz ze wszystkimi niezbędnymi zabezpieczeniami. Widoczne ślady użytkowanie, takie jak ślady plam, wyczuwalne zapachy czy prane rzeczy nie zostaną zaakceptowane.

Czym różni się reklamacja od zwrotu?

Reklamacja produkty polega na odesłaniu produktu ze względu na jego wadę fabryczną, która nie powstała z naszej przyczyny. Zwrot natomiast może zostać dokonany bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Towar odsyłamy w stanie niezmienionym do sklepu wraz ze wszystkimi metkami i bez uszkodzeń.

Czy można dokonać wymiany?

Nie ma możliwości dokonania wymiany. Jeżeli mamy taką chęć należy zwrócić towar i ponownie zamówić rzecz, która nas interesuje.

Jak dobrze spakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem można zapakować w oryginalne opakowanie, czyli takie, w którym otrzymaliśmy paczkę. W tym przypadku należy pamiętać o usunięciu starych etykiet. Można do zwrotu użyć także innego kartonowego pudełka, foliopaku lub torby papierowej. Na koniec dokładnie zaklej paczkę, by nie doznała ewentualnych uszkodzeń podczas transportu.

Kontakt do sklepu Undress Code

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące asortymentu sklepu Undress Code możesz skontaktować się z obsługą za pomocą numeru telefonu: +48 784 322 109, możesz także napisać wiadomość e-mail: whatsupbabe@undress-code.com. Sklep Undress Code posiada butik stacjonarny w Warszawie przy Mokotowskiej 26, więc tam też możesz wpaść i zapytać o nurtujące cię kwestie. Telefon do butiku: +48 538 478 922.

Jakie produkty znajdziemy na stronie Undress Code? Historia

Sklep internetowy Undress Code specjalizuje się w sprzedaży bielizny, body oraz stroje kąpielowej. Panie znajdą tam wiele różnorodnych fasonów, kolorów i rozmiarów pięknej bielizny i nie tylko. Kroje dostępne na stronie przeznaczone są na co dzień, a także na specjalne okazje. Materiały, z których wykonywane są produkty to m.in. welur, wiskoza, siateczka. Wszystko wykonane jest staranie przez profesjonalistów, by produkty te były naszą drugą skórą.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto