• AlleKurier
  • Poradniki
  • Zwrot do Victoria's Secret - jak nadać paczkę zwrotną do Victoria's Secret?

Zwrot do Victoria's Secret - jak nadać paczkę zwrotną do Victoria's Secret?

Zakupy online towarzyszą nam często, ponieważ lubimy być na bieżąco z różnymi nowościami i kolekcjami. Przeglądanie stron ze sklepami jest wygodne, a przejrzyste strony internetowe jeszcze bardziej to ułatwiają. Gdy zdecydujemy się na zrealizowanie zamówienia, trzeba zawsze mieć z tyłu głowy ewentualność niedopasowania danego produktu. Nie zawsze na odległość uda nam się idealnie dobrać ubranie czy obuwie. Dzięki dobrej polityce zwrotów w sklepie Victoria’s Secret możemy z łatwością odesłać nietrafione zamówienie. Nie wiesz, ile masz czasu na zwrot zamówienia i jakie produkty możesz zwrócić? Zajrzyj do naszego artykułu, by zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

Jakie produkty oferuje Victoria’s Secret?

Victoria’ Secret tworzy wyjątkową bieliznę w różnorodnych wzorach i fasonach dla kobiet. Produkty marki można kupić w licznych salonach stacjonarnych lub za pomocą strony internetowej sklepu. Znajdziemy tam m.in. biustonosze, piżamy lub bieliznę nocną. Oprócz tego możemy znaleźć akcesoria lub artykuły beauty, takie jak perfumy czy balsamy do ciała. Dzięki wysokiej jakości produktów, klasycznym, a także niecodziennym krojom są one cały czas pożądane przez klientki i nigdy nie wychodzą z mody.

Jak nadać paczkę ze zwrotem krok po kroku?

Paczkę zwrotną możesz nadać za pomocą usług Poczty Polskiej lub innych firm kurierskich. Poniżej przedstawiamy sposób odesłania nietrafionego zamówienia za pomocą usług firmy DPD:

  1. Wejdź na https://nadaj.dpd.com.pl/;
  2. Wybierz rozmiar paczki i kliknij WYSYŁAM;
  3. W wyborze sposobu nadania wybierz KURIER, a następnie wypełnij formularz;
  4. Określ dokładne wymiary paczki i jej wygląd;
  5. Ostatnim krokiem jest przejście do podsumowania i płatności;
  6. Opłać przesyłkę i wyślij.

Sklep niezwłocznie zajmie się rozpatrzeniem zwrotu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych. 

Czego nie można zwrócić?

W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia przesyłki każdy klient ma możliwość jej zwrotu. Należy jednak pamiętać o tym, co można zwrócić, ponieważ nie przestrzegając pewnych zasad, zwrot może zostać odrzucony przez obsługę sklepu. Do Victoria’s Secret nie można zwrócić produktów z oderwanymi metkami i bez dodatkowych zabezpieczeń. Artykuły nie mogą wykazywać oznak używania, zabrudzeń i innych uszkodzeń. 

Jaki jest adres zwrotu?

Adres, na który należy odesłać zamówienie to: Zwroty Victoria’s Secret DHL Supply Chain (POLAND) Sp. z o.o., Gaj 1 A, 96-515 Teresin.

Jak spakować zamówienie ze zwrotem i o czym pamiętać?

Zamówienie zwrotne najlepiej zapakować w oryginalne opakowanie, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Pamiętaj, aby wszystkie produkty posiadały wszystkie niezbędne zabezpieczenia i były zapakowane tak jak przy ich odebraniu. Umieść produkty w paczce i pamiętaj, by wraz z nimi znalazł się tam wydrukowany i czytelnie wypełniony formularz zwrotu. Nie masz obowiązku podawania przyczyny odesłania produktów, ponieważ jest to twoja decyzja. Całość zamówienia odpowiednio zabezpiecz najlepiej szeroką taśmą lub włóż całą paczkę do foliopaku i zaklej. Uchroni to przesyłkę podczas transportu do siedziby sklepu. 

Kontakt do Victoria’s Secret

Z obsługą sklepu Victoria’s Secret możesz skontaktować się za pomocą adres e-mail: sklep@victoriassecret.pl lub korzystając z zakładki “Skontaktuj się z nami” na dole strony internetowej. Po uzupełnieniu danych w formularzu możesz zapytać o nurtujące cię kwestie dotyczące zamówienia, zwrotu, reklamacji czy konkretnego towaru. Obsługa klienta jest dostępna w godzinach od 9:00 do 17:00.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto