Zwrot do Willsoor - wszystko, co musisz wiedzieć

Willsoor jest rodzinną marką specjalizującą się w tworzeniu koszul, swetrów oraz krawatów. Mimo, że jest to sklep dbający o najwyższą jakość produktów, zdarzają się zwroty spowodowane różnymi czynnikami. Chcesz zrobić zwrot do Willsoor, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nic się nie martw, pomożemy Ci we wszystkim. Idealnym rozwiązaniem będzie platforma wygodnezwroty.pl, na której bezproblemowo nadasz swoją przesyłkę.

Zwrot Willsoor - jakie produkty można zwracać?

Zwrot do Willsoor może zrealizować w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania (zapach perfum, prania, chloru, ślady od makijażu itp), nie może być noszony. Produkt musi również zawierać wszystkie oryginalne metki.

wygodnezwroty do willsoor

Jak nadać zwrot do Willsoor?

Aby nadać zwrot do Willsoor należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie sklepu, a następnie wysłać paczkę urządzeniem Paczkomat®. Jednak najbezpieczniejszą opcją będzie wybór platformy wygodnezwroty.pl, dzięki której szybko i bezproblemowo nadasz wszelkie zwroty.

Zwrot Willsoor - nadanie paczki krok po kroku

Krok 1. Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar z bazy ponad 10 tysięcy sklepów dostępnych na stronie

Krok 2. Wypełnij szybki formularz i dołącz go do przesyłki, następnie wybierz preferowaną firmę kurierską i opłać paczkę. Wprowadź również swoje dane i podaj parametry przesyłki. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki - cały proces przebiega drogą internetową. 

Krok 3. Dostarcz paczkę do punktu nadania. Masz do wyboru 44 tysiące miejsc nadania takich jak urządzenia Paczkomat®, sklepy Żabka, Lidl, Stokrotka i wiele innych. 

Krok 4. Poczekaj na zwrot pieniędzy na Twoje konto. Maksymalny czas wynosi 14 dni, jednak standardowo środki mogą się pojawić do 7 dni roboczych.

Willsoor zwroty - adres nadania

Zwrot do Willsoor należy odesłać na poniższy adres:

DT CONSULTING Zwrot Sklep Internetowy

ul. Gronowska 6a

64-100 Leszno

Zwrot Willsoor - jak zapakować paczkę?

Zwrot do WIllsoor możesz nadać w dowolnym kartonie. Ważne jednak, aby był on odpowiednio zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu.

Willsoor zwroty - FAQ

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czy mogę wymienić produkt na inny rozmiar lub kolor?

Jak długo trwa proces zwrotu i zwrot pieniędzy?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto