Zwrot do Zazoo - w jaki sposób odesłać paczkę do Zazoo?

Nadawanie przesyłek zwrotnych jest naprawdę proste. Wystarczy wiedzieć, o kilku podstawowych kwestiach na temat sklepu, do którego zamierzamy zwrócić nasze zamówienie. W tym artykule przedstawimy ci, jak poprawnie nadać zwrot do Zazoo i o czym koniecznie trzeba pamiętać. W poniższym artykule dowiesz się więcej na temat odpowiedniego zapakowania paczki, a także jak poprawnie krok po kroku odesłać nietrafione zamówienie. Zachęcamy do lektury, by poznać wszystkie tajniki zwrotów i nie bać się zamawiać produktów przez strony internetowe.

Informacje na temat sklepu Zazoo

Zazoo to sklep, który powstał z dużą miłością do modnych butów wykonanych z doskonałej jakości materiałów. Dzięki ofercie sklepu Zazooo będziesz na bieżąco z najświeższymi trendami i wzbogacisz swoją szafę. Zazoo w swoim asortymencie posiada naprawdę duży wybór obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Oprócz butów na każdą okazję zaopatrzymy się tam w akcesoria takie jak portfele, torebki czy biżuterię. Na stronie sklepu znajdziemy także zakładkę z produktami, dzięki którym będziemy mogli zadbać o zakupione produkty. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdziesz niepowtarzalne wzory wykonane ze skóry naturalnej, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Jak nadać paczkę zwrotną do Zazoo?

Zamówienie do sklepu internetowego Zazoo możesz odesłać w ciągu 30 dni kalendarzowych. Sklep oferuje sposób zwrotu za pomocą konta zalogowanego klienta. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto internetowe i przejdziesz do panelu ZWROTY, w którym wykonasz kroki potrzebne, by nadać swoją paczkę zwrotną. Link do zwrotów, znajduje się także w mailu z potwierdzeniem zamówienia. Kliknij podany link i wykonuj kroki tak, aby sprawnie nadać przesyłkę. 

Paczkę możesz również nadać samodzielnie wysyłając ją na adres sklepu Zazoo. Pamiętaj, aby w tym przypadku wypełnić formularz zwrotu, który został załączony wraz z zamówieniem. Spakuj produkty w oryginalne opakowanie i zaadresuj. Zanieś paczkę do najbliższej palcówki Poczty Polskiej i nadaj formą rejestrowaną.

Jaki jest adres zwrotu?

Adres, na który należy nadać paczkę zwrotną to: ZAZOO ul. Ostrzeszowska 36 98-400 Wieruszów.

Jak spakować paczkę ze zwrotem?

Jeżeli postanowiłeś zwrócić swoje zamówienie, to pamiętaj o kilku kwestiach. Spakuj odsyłane rzeczy w oryginalne opakowanie. Jest to wymagane przez sklep, aby zatwierdzić zwrot. Do wnętrza paczki włóż czytelnie wypełniony formularz zwrotu oraz produkty, które zamierzasz zwrócić. Wszystko staranie złóż i zaklej całość paczki. Możesz użyć także foliopaku, by dodatkowo zabezpieczyć przesyłkę przed ewentualnym zniszczeniem. Zaadresuj zwrot lub naklej etykietę zwrotną. Wszystko zależy od sposobu zwrotu, na który się zdecydowałeś.

Czy można złożyć reklamację?

Tak, w sklepie Zazoo klienci mają prawo do złożenia reklamacji. W przypadku gdy towar posiada wadę fizyczną, kupujący ma prawo go zareklamować. W przypadku zauważenia wady w ciągu dwóch lat od zakupu należy niezwłocznie poinformować o tym sklep, a następnie odesłać produkt. Pozytywne rozpatrzenie reklamacji wiąże się z otrzymaniem przez klienta wiadomości zwrotnej w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia dostarczenia paczki do magazynu sklepu. W przypadku odrzucenia reklamacji klient otrzyma towar z uzasadnieniem decyzji. Najwygodniejszym sposobem złożenia reklamacji jest skontaktowanie się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta.

Jakie produkty podlegają zwrotowi?

Produkty podlegające zwrotowi nie mogą wykazywać żadnych śladów użytkowania, uszkodzeń, zapachów sugerujących noszenie, ani śladów prania. Koniecznie muszą posiadać wszystkie oryginalne metki oraz dodatkowe zabezpieczenia, jeśli takie były dołączone. Wszystkie zwracane produkty muszą być kompletnie i idealnie w stanie. Niewłaściwe przestrzeganie tych wytycznych skutkuje odrzuceniem zwrotu przez obsługę sklepu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto