Zwrot do Zibru - jak nadać paczkę do Zibru?

Zakupy online są obecnie powszechne w naszym życiu codziennym. Preferujemy tę metodę nabywania różnych produktów z wielu powodów. Jest to szybkie, komfortowe i przede wszystkim ekonomiczne, ponieważ w sieci często możemy skorzystać z atrakcyjnych promocji na nasze ulubione artykuły. Choć czasem zastanawiamy się, czy procedura zwrotu niefortunnego zakupu będzie równie łatwa jak sama jego realizacja, to w przypadku zakupów w sklepie Zibru, nie ma potrzeby się tym martwić. Proces zwrotu jest bezproblemowy i w pełni bezpieczny. Warto jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach, które zostały przedstawione poniżej. Zanurz się w lekturę i odkryj szczegóły dotyczące zwracania zamówień.

W jaki sposób zapakować paczkę ze zwrotem do Zibru?

Paczkę ze zwrotem do Zibru zapakuj koniecznie w oryginalne opakowanie. Wypełnij formularz zwrotu, który był dołączony do twojego zamówienia. W środku paczki umieść również dowód zakupu  - paragon, fakturę lub ewentualnie maila potwierdzającego. Pamiętaj, żeby wszystkie zwracane produkty były kompletne. Opakowanie ze zwrotem dokładnie zabezpiecz np. szeroką taśmą. Przed wysyłką usuń wszystkie stare etykiety umieszczone na paczce.

Jakich produktów nie można zwrócić do sklepu internetowego Zibru?

Nie można zwracać produktów zniszczonych, zabrudzonych i z widocznymi śladami użytkowania. Wszystkie rzeczy muszą posiadać oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. Sklep ma prawo odrzucić zwrot, jeśli nie będzie on spełniał wymaganych kryteriów.

O czym należy pamiętać dokonując zwrotu?

Dokonując zwrotu do Zibru należy pamiętać, aby do wnętrza paczki włożyć wypełniony formularz zwrotu, a także potwierdzenie zakupu produktów. Każdy klient ma aż 101 dni na zwrot zamówionych towarów oraz to klient wybiera formę wysyłki - na własny koszt lub proponowaną przez sklep darmową dostawę.

W jaki sposób nadać paczkę ze zwrotem do Zibru?

Zwrot do Zibru nadasz za pomocą dowolnej usługi Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Sklep Zibru oferuje klientom również darmowy zwrot zamówienia. Należy w tym przypadku wejść na szybkiezwroty.pl i wyszukać sklepu Zibru i według wskazówek zarejestrować zwrot i wysłać paczkę. Jeżeli już nadałeś paczkę oczekuj na zwrot pieniędzy, który nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki przez sklep.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto