Zwrot HalfPrice - jak wykonać zwrot do HalfPrice?

Zastanawiasz się jak w prosty i przyjemny sposób dokonć zwrot HalfPrice? Z platformą wygodnezwroty.pl to nic trudnego! Nie pasuje ci kolor lub rozmiar zamówionego towaru? Lub po prostu produkt nie spełnia twoich oczekiwań? Zwrot do HalfPrice przy pomocy platformy wygodnezwroty.pl jest najlepszą możliwą opcją.

zwrot do halfprice

Zwrot HalfPrice - jakie produkty można zwracać do sklepu?

Do sklepu HalfPrice można zwrócić praktycznie każdy towar, pod warunkiem że jest on nowy, zapieczętowany i posiada wszystkie oryginalne etykiety i metki. Zwrotom, ze względów bezpieczeństwa i higieny nie podlegają produkty, które dostarczone były w zapieczętowanym opakowaniu. Wszystkie produkty mogą zostać zwrócone w czasie 14 dni od otrzymania przesyłki.

Jak zrobić zwrot do HalfPrice?

Dokonanie zwrotu do HalPrice jest bardzo proste. Możemy dokonać tego poprzez Inpost Paczkomat® lub Kuriera DPD. Jednak najwygodniejszą oraz najprostszą formą zwrotu do tego sklepu będzie użycie platformy wygodnezwroty.pl. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep, wypełnić etykietę, resztę danych i gotowe!

HalfPrice zwroty - krok po kroku

Serwis wygodnezwroty.pl daje możliwość szybkich i bezproblemowych zwrotów. Poniżej przedstawimy Ci instrukcję, jak odesłać towar przy pomocy tej platformy!

 1.  Po pierwsze, przygotuj numer swojego zamówienia i wypełnij formularz
 2. Jeśli chcesz skorzystać z opcji bez drukowania etykiety i nadania w Paczkomat® Inpost, oczekuj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz go za pośrednictwem smsa i e-maila. Pamiętaj, że kod jest ważny przez 72 godziny. Możesz wybrać opcję DHL POP. Podaj informacje o zawartości paczki i jej wadze, a następnie uzupełnij dane adresowe.
 3. Jeżeli preferujesz wydrukowanie etykiety, otrzymasz informacje dotyczące wysyłki za pośrednictwem usług GLS lub DHL POP. Zostaną wyznaczone punkty odbioru,  gdzie będziesz mógł dostarczyć paczkę.
 4. Przygotuj swoją paczkę, pamiętając o dołączeniu formularza zwrotu.
 5. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru. Gotowe!
zwrot do halfprice krok po kroku

Gdzie nadać HalfPrice zwroty?

Zwrot do HalfPrice należy nadać pod adres:

HalfPrice sp. z o.o.

ul. Strefowa 6

59-101 Polkowice

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Aby zapewnić bezpieczeństwo przesyłki i uniknąć uszkodzeń towaru w trakcie transportu, należy odpowiednio zabezpieczyć i spakować paczkę. Warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu produktów np. przy użyciu folii bąbelkowej.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

  Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

  Śledzenie przesyłki

  Cennik przesyłek
  Przesyłki zagraniczne
  Firmy Kurierskie
  Usługi
  Punkty nadań
  start Śledzenie Przesyłka Konto