Zwrot Merg - jak wykonać zwrot do Merg?

Czy zamówiłeś właśnie rzecz, która ci nie odpowiada? A może nie pasuje ci jej rozmiar, krój lub kolor? Zwrot Merg przez platformę wygodnezwroty.pl jest najbezpieczniejszą i najłatwiejszą opcją odesłania niechcianego towaru. Platforma ta zapewnia prosty proces zwrotu w kilku krokach! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zwrot do Merg, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

zwrot do merg

Merg Zwroty - jakie produkty można zwrócić?

W przypadku zwroty do Merg możesz odesłać każdy towar, który nie jest uszkodzony i nie nosi śladów użytkowania. Produkt powienien zawierać komplet metek. Klient ma na zwrot 14 dni od momentu otrzymania produktu. Po upływie tego czasu zwrot towaru będzie niemożliwy.

Jak nadać zwrot do Merg?

Zwrot możemy nadać poprzez “Kreator zwrotów”, który udostępnia nam serwis internetowy Merg.pl, przy pomocy kreatora można wybrać sposób zwrotu towaru. Sklep również posiada opcję darmowego zwrotu poprzez Paczkomat® Inpost. Jednak najlepszą opcją będzie zwrot towaru poprzez platformę wygodnezwroty.pl, która pozwala na łatwy i szybki zwrot produktów.

Merg zwroty - jak to zrobić krok po kroku?

Na stronie internetowej wygodnezwroty.pl zapewniamy prosty i bezproblemowy sposób na zwrot towaru. Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak to zrobić krok po kroku:

KROK 1

Wybierz preferowany sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar. Spośród dostępnych w naszej bazie ponad 10 tysięcy sklepów, możesz wybrać ten, który Ci odpowiada. A liczba ta stale się zwiększa.

KROK 2 

Uzupełnij formularz i dokonaj opłaty za przesyłkę. W formularzu wystarczy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, podać swoje dane i uiścić opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki.

KROK 3 

Odpowiednio nadaj paczkę w wybranym punkcie. Przenieś swoją paczkę do punktu nadania spośród 44 tysięcy dostępnych miejsc, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Stokrotka, Lidl itd.

KROK 4 

Poczekaj na zwrot pieniędzy. Sklep dokona zwrotu pieniędzy w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

zwrot do merg krok po kroku

Gdzie nadać zwrot Merg?

Zwrot należy nadać na adres:

Merg.pl

Gołaszyn 116 F

21-400 Łuków

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Najlepszym rozwiązaniem jest zapakowanie paczki tak, aby nie naruszyła się podczas transportu. Do zapakowanego towaru powinien być dołączony formularz zwrotu z wszystkimi ważnymi informacjami.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres do zwrotu?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Czego nie można zwrócić?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto