Zwrot Officeshoes - wszystko, co powinieneś o tym wiedzieć!

Officeshoes.pl jest sklepem oferującym najwyższej jakości obuwie różnych marek w atrakcyjnych cenach. Jednak zdarza się, że zamówiony produkt nie spełnia naszych oczekiwań. Chcąc zrobić zwrot zakupionych produktów skorzystaj z platformy wygodnezwroty.pl, która umożliwi szybki i wygodny zwrot do Atlasformen.

Zwrot Officeshoes - jakie produkty można zwrócić?


Klient może dokonać zwrotu towaru w ciągu 14 dni od momentu otrzymania go bez podania przyczyny.W ramach dodatkowego prawa odstąpienia od umowy konsument może odstąpić od Umowy Sprzedaży Produktu bez podania przyczyny także po upływie 14-dniowego terminu na odstąpienie od umowy wskazanego w pkt. 8 Regulaminu, lecz przed upływem 365 dni kalendarzowych od dnia otrzymania Produktu, pod warunkiem łącznego spełnienia przez konsumenta następujących wymogów: brak śladów użycia i uszkodzenia zwracanego Produktu; zwrot Produktu w oryginalnym opakowaniu, w którym został dostarczony przez Sprzedawcę; oraz dołączenie do Produktu dowodu zakupu.

wygodnezwroty do officeshoes

Jak nadać zwrot do Officeshoes?

Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Aby dokonać zwroty doskonałym wyborem będzie platforma wygodnezwroty.pl, na której cały proces przebiega szybko i bezproblemowo.

Zwrot do Officeshoes - krok po kroku

Wygodnezwroty.pl to platforma, która zapewnia prosty i bezproblemowy proces zwrotu towaru. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję, która opisuje poszczególne kroki:

Krok 1: 

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar. Wybierz sklep spośród ponad 10 tysięcy dostępnych w naszej bazie. Zawsze masz szeroki wybór, który sprosta Twoim oczekiwaniom, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.

Krok 2: 

Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Podaj parametry przesyłki, wybierz preferowaną firmę kurierską, wprowadź swoje dane i uiścij opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki - wszystko odbywa się online, wygodnie i łatwo.

Krok 3

Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania. Przenieś paczkę do jednego z dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Lidl i wiele innych. Wybierz najdogodniejszą lokalizację i oddaj przesyłkę - to wszystko, czego musisz dokonać.

Krok 4: 

Teraz pozostaje tylko czekać na zwrot pieniędzy. Sklep, do którego zwracasz towar, zwróci Ci środki w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możesz być pewien, że Twój zwrot zostanie szybko i profesjonalnie przetworzony.

Gdzie nadać zwrot Officeshoes?

Zwracany towar wyślij na adres: 

Shoebox Polska Sp. z o.o. - zwrot

ul. Józefowska 46/7

40-144 Katowice

Officeshoes zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Ważne jest zapakowanie towaru tak aby nic nie uszkodziło się podczas transportu. Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi produktami znajdującymi się w środku. W zapakowanej paczce powinien znajdować się także formularz zwrotu oraz paragon zakupu.

FAQ - Zwrot Officeshoes

Ile jest czasu na Officeshoes zwroty?

Jaki jest adres zwrotu?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto