Zwrot Okaidi - Jak zwrócić produkty do sklepu Okaidi?

Przy zakupie ubrań dla dzieci online w sklepie Okaidi, zapewniana jest łatwa i wygodna procedura zwrotów, pozwalająca klientom na bezproblemowe odstąpienie od zakupów w przypadku niespełnienia oczekiwań. W tym artykule przyjrzymy się szczegółowo procesowi zwrotu zakupionych produktów w sklepie Okaidi. Zapewniamy jasne i proste wytyczne dla wszystkich, którzy chcą zwrócić ubrania dla dzieci.

Jakie warunki muszą być spełnione do zwrotu Okaidi?

Klienci sklepu Okaidi posiadają okres 30 dni od daty zakupu (uwzględniając datę wystawienia faktury) na dokonanie zwrotu lub wymiany produktów. Ważne jest, aby zwracane artykuły były w stanie nienoszonym i w oryginalnym opakowaniu. Towary, które zostały użyte, noszone, prane, uszkodzone, zabrudzone, pozbawione etykiet handlowych lub w przypadku braku wewnętrznej ochrony higienicznej strojów kąpielowych, nie kwalifikują się do zwrotu ani wymiany. Zwrot lub wymiana bielizny z powodów higienicznych są niemożliwe, chyba że produkt jest niezgodny z zamówieniem lub ma ukryte wady zgodnie z warunkami sprzedaży.

Jakie są opcje zwrotu do Okaidi?

Aby zwrócić produkty do sklepu Okaidi, istnieją trzy możliwości:

 1. Zwrot w sklepie Okaidi / Obaibi: Możesz zwrócić zamówione produkty w jednym ze sklepów Okaidi / Obaibi. Konieczne będzie przedstawienie elektronicznej faktury (dostępnej w zakładce "śledź zamówienie" na stronie) oraz bonu zwrotu, który został dołączony do Twojego zamówienia. Doradcy handlowi zaproponują wymianę lub zwrot produktu. W przypadku wymiany, sklep zwróci Ci wartość produktu zgodnie z ceną wskazaną na fakturze, a ewentualna różnica w cenie będzie rozliczona na miejscu.
 2. Zwrot pocztą: Możesz zwrócić produkty na adres pocztowy w ciągu 30 dni od momentu otrzymania zamówienia. Aby to zrobić:
  Przejdź do sekcji "Moje konto", "Moje zamówienia", "Chcę dokonać zwrotu towaru".
  Pobierz kupon zwrotu i umieść go w paczce razem z nienoszonymi i niepranymi artykułami w ich oryginalnym opakowaniu.
  Wyślij paczkę pocztą na adres sklepu.
  Po otrzymaniu zwróconych artykułów, zwrócimy pieniądze na Twoje konto bankowe. Zwrot nastąpi na koszt kupującego.
 3. Za pomocą wygodnezwroty.pl: Skorzystaj z usługi wygodnezwroty.pl. Przejdź na stronę wygodnezwroty.pl, wyszukaj sklep Okaidi i postępuj zgodnie z instrukcjami. Uzupełnij formularz zwrotu, wybierz firmę kurierską oraz formę zwrotu. Następnie przejrzyj i potwierdź swoje dane. Wysyłka za pomocą tej usługi może być wygodnym sposobem zwrotu produktów.

Jak przygotować paczkę ze zwrotem do Okaidi?

 1. Zabezpieczenie produktów: Wróć ubrania w oryginalne opakowanie i umieść dokumenty zwrotu.
 2. Etykieta zwrotna: Jeśli masz, wydrukuj etykietę zwrotną i umieść ją na paczce.
 3. Bezpieczne zapakowanie: Upewnij się, że wszystko jest bezpiecznie umieszczone, aby uniknąć uszkodzeń.
 4. Adres zwrotu: Umieść adres zwrotu na zewnętrznej stronie paczki.
 5. Wysyłka: Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania lub korzystając z wybranej przez Ciebie opcji wysyłki. Pokryj koszty wysyłki zwrotu.
 6. Śledzenie statusu zwrotu: Upewnij się, że paczka dotarła i została odebrana przez sklep Okaidi.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto