Zwrot Retro Marche - jak wygodnie zrobić zwrot?

W artykule dotyczącym zwrotów do Retro Marche, skoncentrujemy się na krokach, które uczynią ten proces łatwym i wygodnym. Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się, jak sprawnie zrealizować zwrot, zachowując przy tym pełen komfort. Odkryj, jakie są kluczowe etapy procedury zwrotu w Retro Marche, aby móc cieszyć się sprawnym i efektywnym procesem zwrotu zakupionych produktów!

Jak długo trwa realizacja zamówienia w Retro Marche?

Czas realizacji zamówienia w Retro Marche wynosi do 3 dni roboczych. Sklep wysyła paczki za pośrednictwem kurierów InPost oraz Orlen, co umożliwia dostarczenie większości zamówień już na następny dzień roboczy. Dzięki temu, klienci mogą cieszyć się zakupami w krótkim czasie, a szybka dostawa to dodatkowy atut sklepu Retro Marche.

Jak zwrócić produkty do Retro Marche krok po kroku?

Możesz skorzystać z platformy Wygodne Zwroty. Aby to zrobić:

  1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
  2. W polu wyszukiwania na platformie znajdź sklep Retro Marche.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami platformy, aby wypełnić formularz zwrotu. W trakcie tego procesu będziesz mógł wybrać firmę kurierską, zdecydować, czy chcesz wygenerować etykietę zwrotną oraz wprowadzić informacje dotyczące zamówienia i danych kontaktowych.
  4. Wybierz preferowany sposób płatności za usługę zwrotu.
  5. Po uzupełnieniu wszystkich danych, upewnij się, że wszystkie informacje są poprawne.

Ile jest dni na zwrot w Retro Marche?

Termin na zwrócenie produktów do Retro Marche wynosi 14 dni od daty otrzymania przesyłki. To oznacza, że masz wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie zapoznać się z zakupionymi produktami i zdecydować, czy spełniają one Twoje oczekiwania. W przypadku decyzji o zwrocie, ważne jest poinformowanie sklepu o tym zamiarze poprzez wysłanie wiadomości mailowej w ciągu tego okresu.

O sklepie Retro Marche

Retro Marche, największy polski vintage store, powstał z inicjatywy trójki przyjaciół z zamiarem zwiększenia świadomości negatywnego wpływu masowej produkcji odzieży i promowania zakupów z drugiej ręki. Sklep szczególnie specjalizujący się w modzie vintage z lat 80-90, oferuje unikalne elementy garderoby. W asortymencie znajdziesz produkty znanych marek, takich jak Nike, Adidas, Fila, Ralph Lauren czy Champion.

Ile Retro Marche ma czasu na zwrot płatności?

Zgodnie z polityką zwrotów sklepu Retro Marche, sprzedający ma czas na zwrot płatności w terminie 14 dni od dnia, w którym konsument odstąpił od umowy sprzedaży oraz od dostarczenia zakupionych produktów. W tym okresie sklep zobowiązuje się do zwrotu wszystkich dokonanych płatności, włączając w to koszty dostarczenia rzeczy. Warto jednak zauważyć, że w przypadku zamówienia obejmującego więcej niż jeden produkt, zwrot kosztów dostawy dotyczy wyłącznie odstąpienia od całego zamówienia, które było objęte kosztami dostawy.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto