Zwrot Salewa - jak wykonać zwrot do Salewa?

Czy zastanawiasz się, jak w prosty i przyjemny sposób dokonać zwrot Salewa? Nie ma się czym martwić! Dzięki platformie wygodnezwroty.pl to zadanie staje się naprawdę prostę. Oferuje wygodne i intuicyjne rozwiązania dla zwrotów. Bez względu na powód, ta platforma umożliwi Ci szybkie i sprawne złożenie wniosku.

Zwrot Salewa - jakie produkty można zwracać do sklepu?

W sklepie Salewa istnieje możliwość zwrotu praktycznie każdego towaru, pod warunkiem, że jest on w niezmienionym stanie. W tym przypadku, ważne jest, aby dokonać go niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni. To wszystko bez podawania przyczyny zwrotu!

wygodnezwroty do salewa

Jak zrobić zwrot do Salewa?

Zwrot Salewa można zrealizować na różne sposoby. Pierwszym z nich jest możliwość skorzystania z urządzeń Paczkomat®, kolejną ewentualnością jest samodzielna wysyłka. Jeżeli zależy Ci na sprawnym zwrocie, warto zdecydować się na platformę wygodnezwroty.pl, gdzie bezproblemowo i szybko można nadać paczkę do nadawcy.

Salewa zwroty - poradnik krok po kroku

Oto kroki zwrotu do Salewa korzystając z wygodnezwroty.pl:

  1. Numer zamówienia  to wszystko co będzie Ci trzeba! Wypełnij formularz dostępny na stronie zwrotów.
  2. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z możliwości bez konieczności drukowania etykiety i nadawania w urządzeniu Paczkomat® Inpost, będziesz oczekiwać na otrzymanie potwierdzenia i kodu, które zostaną przesłane do Ciebie za pomocą wiadomości SMS oraz e-maila. Należy pamiętać, że ten kod będzie ważny przez okres 72 godzin. Jeśli natomiast wolisz opcję DHL POP, będziesz musiał podać informacje dotyczące zawartości paczki oraz jej wagi, a następnie uzupełnić dane adresowe.
  3. Przygotuj paczkę, upewniając się, że dołączasz do zwracanych przedmiotów wypełniony formularz.
  4. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru.

Gdzie nadać Salewa zwroty?

Zwrot do Salewa należy nadać na adres:

Firma Walkabout Sp. z o.o.

Magazyn Salewa

ul. Ruczaj 89

02-997 Warszawa

(POLSKA)

Z dopiskiem "Zwrot"

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Należy przede wszystkim zapakować ją szczelnie, aby bezpiecznie mogła powrócić do sklepu internetowego Salewa. Można zaopatrzyć się w dodatkowe elementy, takie jak folia bąbelkowa, która pomoże asekurować przesyłke w razie upadku i innych nieszczęśliwych przypadków.

FAQ - zwrot Salewa

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czego nie można zwrócić?

O czym nie zapomnieć?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto