Zwrot SportBazar - jak wykonać zwrot do SportBazar?

SportBazar jest sklepem dedykowanym sportowi i turystyce, w którym dostępne są wszystkie niezbędne produkty do aktywnego spędzania czasu. Sklep ten specjalizuje się w ofercie sprzętu do piłki nożnej, fitnessu i turystyki, ale posiada również szeroki wybór sprzętu sportowego związany z niemal każdą dyscypliną. Jednak zdarzają się sytuację,w których zamawiany towar nam nie pasuje i chcemy zwrócić go z powrotem do sklepu, tutaj z pomocą przychodzi serwis wygodnezwroty.pl, który umożliwia zwrot SportBazar w prosty sposób.

zwrot do sportbazar

SportBazar zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Towar powinien być nienaruszony oraz nie posiadać żadnych śladów użytkowania. Na zwrot do SportBazar przysługuje 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki. Najlepszym rozwiązanie jest wysyłka produktu w oryginalnym opakowaniu.

Jak nadać zwrot do SportBazar?

Zwrot SportBazar należy nadać poprzez wypełnienie formularzu dostępnego na stronie sklepu. Po wypełnieniu wszystkich koniecznych informacji należy zamieścić formularz w przesyłce oraz odesłać paczkę na własny koszt. Jednak najlepszą formą na zwrot SportBazar będzie użycie platformy wygodnezwroty.pl, która umożliwia łatwy i szybki zwrot towaru i bezproblemową wysyłkę.

SportBazar zwroty - jak to zrobić krok po kroku?

Platforma wygodne zwroty zapewnia prosty i bezproblemowy zwrot towaru.  Poniżej znajduje się szczegółowa instrukcja krok po kroku:

KROK 1:

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar spośród ponad 10 tysięcy sklepów dostępnych w naszej bazie. Oferta stale się rozrasta, dając Ci szeroki wybór możliwości.

KROK 2: 

Wypełnij formularz i opłać przesyłkę. Wystarczy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, wprowadzić swoje dane i uiścić opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki.

KROK 3

Dostarcz paczkę do wybranego punktu. Przenieś paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów nadania, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Stokrotka, Lidl i wiele innych.

KROK 4: 

Czekaj na zwrot pieniędzy. Sklep dokona zwrotu w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

zwrot do sportbazar krok po kroku

Gdzie nadać zwrot SportBazar?

Przesyłkę trzeba wysłać na poniższy adres dostawy:

Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa

ul. Gdyńska 69A

80-209 Miszewko

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Paczka powinna być jak najmniej naruszona oraz zabezpieczona przed wszystkimi urazami jakie mogą wystąpić podczas transportu. Należy nie oklejać taśmą bezpośrednio po kartonach po butach ponieważ może to uszkodzić paczkę co uniemożliwi proces zwrotu.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czego nie można zwracać?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto